pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Siedem sióstr. Tom 3. Siostra Cienia
Tytuł książki:

Siedem sióstr. Tom 3. Siostra Cienia

Autor książki:

Lucinda Riley

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 576 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788382154627
ISBN: 978-83-8215-462-7
Data: 2021-03-03
33.38  35.00  1.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w bajecznej posiadłości Atlantis na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec, nazywany przez nie Pa Saltem, nadał im imiona mitycznych Plejad. Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą.
Śmierć ojca zbiega się z trudnym momentem w życiu Star. Uwięziona w toksycznej relacji z siostrą, pragnie znaleźć własną drogę. Idąc za wskazówkami ojca, trafia do ekscentrycznego świata angielskiej arystokracji i w londyńskim antykwariacie znajduje ślady kobiety, której młodość przypadała na czasy edwardiańskie.
Rok 1909. Flora Mac Nichol jest zrozpaczona, gdy musi opuścić dom rodzinny. Sytuacja finansowa zmusza ją do przyjęcia posady guwernantki. Jej chlebodawczyni popularna w kręgach śmietanki towarzyskiej w Londynie otacza dziewczynę niespodziewaną opieką. Ku swojemu zdumieniu, Flora staje się nagle atrakcją sezonu. Dzięki trosce swojej mentorki Czy może za sprawą odwiedzającego potajemnie panią Keppel króla Edwarda VII
Historia tej niezwykłej kobiety pomoże Star odkryć własną przeszłość i wyjść z cienia siostry. A może nawet otworzyć się na miłość...

Książka "Siedem sióstr. Tom 3. Siostra Cienia" - Lucinda Riley - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 576 stron i została wydana w 2021 r. Cena 33.38 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Lucinda Riley - autor m.in.:
Produkty podobne:
Droga do domu - okładka książki

Droga do domu

Yaa Gyasi
Pokój motyli - okładka książki

Pokój motyli

Lucinda Riley
Szkoła żon / Pensjonat marzeń - okładka książki

Szkoła żon / Pensjonat marzeń

Magdalena Witkiewicz
My i cała reszta - okładka książki

My i cała reszta

Bridget Asher