pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Siedem sióstr. Tom 1

Autor książki:

Lucinda Riley

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 544 s.
Wymiar: 210x140 mm
EAN: 9788382153811
ISBN: 978-83-8215-381-1
Data: 2021-02-03
33.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nastrojowa, pełna magii saga rodzinna
Każda z nich jest inna. Każda urodziła się w innej części świata i ułożyła sobie życie z dala od pozostałych sióstr. Przybrany ojciec tajemniczy Pa Salt nadał im imiona mitycznych Plejad.
Kiedy sześć młodych kobiet dowiaduje się o jego śmierci, wszystkie, niczym ptaki do gniazda, sfruwają do rodzinnego domu bajecznego zameczku nad Jeziorem Genewskim a tam czekają na nie zaszyfrowane wiadomości na temat ich pochodzenia.
Najstarsza z sióstr, idąc za wskazówkami Pa Salta, dociera do Rio de Janeiro, gdzie przystojny brazylijski pisarz pokazuje jej uroki miasta i pomaga odkryć zagmatwaną przeszłość jej rodziny. Osiemdziesiąt lat wcześniej jej prababka Izabela, córka plantatora kawy, na życzenie ojca zaręczyła się z arystokratą, którego nie kochała. Narzeczony był na tyle wspaniałomyślny, że zgodził się na jej wyjazd z przyjaciółką do Paryża. W tętniącym życiem Mieście Światła spragniona przygód dziewczyna spotkała ambitnego młodego rzeźbiarza. I poczuła, że nic już nie będzie takie jak wcześniej.
Czy historia prababki i matki pozwoli Mai odnaleźć drogę do własnego szczęścia?

Książka "Siedem sióstr. Tom 1" - Lucinda Riley - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 544 stron i została wydana w 2021 r. Cena 33.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.