pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Sezon

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ
Rok wyd.: 2013
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 5906409113974
Data: 2015-02-09
68.19 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Jakub Pawlak właśnie wydaje swój pierwszy, doskonały album pt "Sezon". Wykonawca i autor szeroko pojętej piosenki artystycznej, laureat ważniejszych festiwali w Polsce i za granicą.

Śpiewak, aktor, instrumentalista, na scenie bez większego problemu grający jednocześnie na akordeonie i trąbce. Ten młody wokalista i performer rodem z pod Łodzi od kilku lat robi furorę i wygrywa wszystkie najważniejsze konkursy piosenki artystycznej w kraju, a także poza Polską - zdobył I Nagrodę oraz Nagrodę Publiczności na 20. Rock und Chanson Festival w Kolonii 2012. Na jego oficjalny debiut w postaci krążka długogrającego składa się piętnaście utworów, do których również skomponował muzykę.

Jakub Pawlak śpiewem i grą na akordeonie zajmuje się od około 5 lat. Na scenie prezentuje utwory znanych poetów polskich, do których sam komponuje muzykę. W swoich występach porusza tematy ważne, prezentowane z pewnego dystansu, jednakże pojawiają się również utwory komiczne i groteskowe. Najważniejszy w jego prezentacji jest tekst.

Muzyka „Sezon” - oprawa CD - Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ. Cena 68.19 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.