pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Seria z Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza
Tytuł książki:

Seria z Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza

Autor książki:

Ilona Andrews

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fabryka Słów
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 125x205 mm
EAN: 9788379643585
ISBN: 978-83-7964-358-5
Data: 2018-10-08
31.04  32.54  1.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Seria z Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza - Ilona Andrews - opis książki:

Atlanta to miasto dręczone przez magiczne problemy.
Najemniczka Kate Daniels i Curran, Władca Bestii borykają się z rozdzierającym serce kryzysem. Niezdolne do kontrolowania swoich bestii dzieci Gromady umierają. Istnieje lek, który może im pomóc, lecz sekretnej formuły strzegą europejskie gromady, a dostęp do lekarstwa w Atlancie jest bardzo ograniczony.
Europejscy zmiennokształtni, którzy kiedyś przechytrzyli Władcę Bestii, poprosili go, by rozstrzygnął spór. W zamian podarują my lekarstwo. Gdy w grę wchodzą przetrwanie młodych zmiennokształtnych i przyszłość całej Gromady, Kate i Curran muszą przyjąć propozycję, jednak nie wątpią, że wchodzą prosto w pułapkę

Książka „Seria z Kate Daniels. Tom 6. Magia wskrzesza” - oprawa miękka - Wydawnictwo Fabryka Słów. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2018 r. Cena 31.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 2 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: YoAnna; Ocena: 5 pkt.; Data: 2018-10-16
Ilona Andrews przyzwyczaiła Czytelników cyklu o Kate Daniels, iż powieści te pełne są przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. „Magia wskrzesza” nie jest wyjątkiem od tej reguły, a nawet śmiało mogę powiedzieć, że tych emocjonujących momentów jest w tej części serii jeszcze więcej.
Gdy na horyzoncie pojawia się szansa na pozyskanie panaceum chroniącego zmiennokształtnych przed popadnięciem w loupizm, Curran bez wahania zgadza się zaryzykować. Mimo iż wszyscy od początku wiedzą, że postawione przed nimi zadanie to pułapka. Kwestią sporną pozostaje tylko na kogo – czy ofiarą mają być sami zmiennokształtni, a może też (po raz już kolejny) ktoś poluje na Kate?
„Magia wskrzesza” jest doskonałą pozycją, jeśli tylko macie ochotę na powieść, która będzie Was trzymać w napięciu już od pierwszej strony. Prócz nieprzeciętnych bohaterów, w których autorka zaopatrzyła kreowane przez siebie historie, jednym z moich ulubionych elementów twórczości Andrews jest fakt, iż do swoich książek wplata mitologie i wierzenia z całego świata. Nie skupia się jedynie na tych najpopularniejszych, chociaż i dla nich znajduje miejsce, lecz prezentuje Czytelnikowi elementy kultur mniej znanych. Również „Magia wskrzesza” wzbogacona została o taki motyw, który został sprawnie wpleciony do głównego wątku powieści.
Przystępny styl i język, jakim posługuje się autorka sprawia, iż czas spędzony na lekturze „Magia wskrzesza” mija bardzo szybko i przyjemnie. Przygody Kate Daniels to jeden z moich ulubionych cyklów, a szósta jego odsłona nie zawodzi. Wręcz przeciwnie, zaostrza apetyt na więcej.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Autor: aisa; Ocena: 5 pkt.; Data: 2018-10-14

Magia wskrzesza to bardzo długo wyczekiwana przeze mnie pozycja. Długie czekanie naprawdę się opłacało. Książka wciągnęła mnie od pierwszych stron. Nie mogłam się od niej oderwać i po raz kolejny, przy czytaniu dzieła autorstwa rewelacyjnego duetu o pseudonimie Ilona Andrews, wpadłam w schemat jeszcze tylko jedna strona i kończę. Według mnie jest to najlepsza część z serii Kate Daniels. Z niezwykłą przyjemnością zatopiłam się w ten fascynujący świat, odkrywając nową jego cząstkę i poznając nowe niesamowite istoty. Z zaciekawieniem i pewną niecierpliwością śledziłam przygody Władcy Bestii i Kate, nie mogąc doczekać się tego, co będzie dalej. Oczywiście jak zawsze trzymałam za nich kciuki w trakcie rozwiązywania przez nich problemów. Tak sobie myślę, że będę musiała jeszcze raz przeczytać ten tom, tym razem bez pośpiechu, wyławiając to co mogło mnie ominąć podczas tego szaleńczego podążania za Gromadą, delektując się każdą stroną i charakterystycznym humorem autorów. Książka godna polecenia w 100%!
skomentuj opinię/recenzję [+]
Ilona Andrews - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Piosenki (nie)miłosne - okładka książki
Piosenki (nie)miłosne Natalia Sońska
Oszukana - okładka książki
Oszukana Magda Stachula
Lawina - okładka książki
Lawina Jolanta M. Kaleta
Złoto Wrocławia - okładka książki
Złoto Wrocławia Jolanta M. Kaleta
Znak kukułki - okładka książki
Znak kukułki Anna Bichalska
Ćma - okładka książki
Ćma Jakub Bielawski
Trzecia - okładka książki
Trzecia Magda Stachula
Produkty podobne: