pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Serce w kosmosie

Autor książki:

Izabela Dawidowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Liberum Verbum
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 178 s.
Wymiar: 135x202 mm
EAN: 9788395346606
ISBN: 978-83-9534-660-6
Data: 2019-04-29
24.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Izabela Dawidowicz (1985) - wrocławianka, studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. Licencjonowany pilot wycieczek - pasjonatka podróży. Kilkukrotnie zagrała w serialach Policjantki i policjanci oraz MiłośćKropka.pl. Jej ulubiony pisarz to Paulo Coelho; miłośniczka powieści o miłości Nicholasa Sparksa. Lubi też poradniki Reginy Brett, książki psychologiczne i rozwijające duchowo.

Twórca niebotycznych budowli, podmorskich tuneli, kreator Życia z probówki, zdobywca Kosmosu staje się słaby i nieporadny wobec Natury, która zaszczepiła w nim potrzebę? potrzebę ponad wszystkimi. Tego uczucia pragnie jednako i poeta, i tyran. Młoda kobieta, wchodząca w dorosłość Selena, doświadcza go jak każdy inny, walcząc jednocześnie, by mu nie ulec, co staje się powodem wielu rozterek. Czy podoła? A jeśli tak - co w zamian i czy w ogóle jest coś w zamian? No i: dlaczego? Czy może liczyć na wsparcie najbliższych? Czy w życiu potrzeba wiary, także tej przez duże "w"?
Serce w kosmosie - opowieść chwilami gorzka, chwilami zabawna. A zakończenie? A czy najlepszym zakończeniem jest to Hollywoodzkie? Ważne, że każdy może poczuć się Seleną.

Książka "Serce w kosmosie" - Izabela Dawidowicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Liberum Verbum. Książka posiada 178 stron i została wydana w 2019 r. Cena 24.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.