pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Serce świadomości. Podróż neurochirurga w świat zjawisk niewyjaśnionych
książka:

Serce świadomości. Podróż neurochirurga w świat zjawisk niewyjaśnionych

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK Literanova
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788324056163
ISBN: 978-83-2405-616-3
Data: 2019-03-13
30.63  39.90  9.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Serce świadomości. Podróż neurochirurga w świat zjawisk niewyjaśnionych - Alexander Eben - opis książki:

Nowa książka Ebena Alexandra, autora międzynarodowego bestsellera DOWÓD, znakomitego naukowca i wykładowcy Harvardu, który doświadczył życia po śmierci.

Szanowany neurochirurg, sceptyk i racjonalista, w czasie kilkudniowej śpiączki przeżył śmierć kliniczną i doświadczył życia po drugiej stronie. To wydarzenie wstrząsnęło jego światopoglądem. Był tak głęboko przekonany o autentyczności tego doznania, że postawił na szali swoją karierę naukową, aby zbadać zjawiska niewytłumaczalne i oddać sprawiedliwość tym, którzy ich doświadczyli.

Eben Alexander naukowymi metodami bada zjawiska niewyjaśnione: od przeczuć, proroczych snów czy déja vu, które dobrze znamy, po kontakty ze zmarłymi, telepatię, doświadczenia nieba, uzdrawianie za pomocą energii, wspomnienia z minionych wcieleń czy przebłyski geniuszu. Łączy wywód naukowy ze świadectwami osób, które doświadczyły niewytłumaczalnego.

Serce świadomości to książka, która dowodzi, że to, co niewyjaśnione, mówi więcej o rzeczywistości wokół nas, niż zwykliśmy sądzić. Pokazuje, że te doświadczenia są prawdziwe, głębokie i wartościowe. Największa zagadka nauki może stać się dla nas prawdziwym źródłem wewnętrznej mądrości i spełnienia.

Książka „Serce świadomości. Podróż neurochirurga w świat zjawisk niewyjaśnionych” - oprawa miękka - Wydawnictwo ZNAK Literanova.

Książka posiada 464 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 2 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor
Produkty podobne:
Brzuchomówcy - okładka książki
Brzuchomówcy Piotr Więcławski
Podróże po Gauguinie - okładka książki
Podróże po Gauguinie Tomasz Rudomino