pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Sennik. Classic
Tytuł książki:

Sennik. Classic

Autor książki:

Anna Maria Krauze

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 148x205 mm
EAN: 9788372778147
ISBN: 978-83-7277-814-7
Data: 2015-01-26
20.31  29.00  8.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Sennik. Classic - Anna Maria Krauze - opis książki:

Każdemu z nas zdarza się śnić. I jeśli nawet odnosimy się z dystansem do przepowiedni i wróżb, to w przypadku snów zastanawiamy się, czym są - ułudą czy wskazówką. Mówią o naszych marzeniach? Szansie na ich spełnienie?
Wyjaśnienie tego dylematu nie jest takie trudne! Nasze sny to po prostu skarbnica wiedzy o nas samych. "Opowiedz mi o czym śnisz, a powiem Ci, kim jesteś, czego się lękasz i o czym marzysz!" Sennik klasyczny jest książką wyjątkową, może bowiem każdemu z nas dać niezwykłą wiedzę i władzę - zdolność wyjaśniania konkretnych marzeń sennych. Autorka przedstawiła w niej różne interpretacje rozmaitych symboli, sformułowane już przez starożytnych Greków, Rzymian, Egipcjan czy Słowian. W książce ciekawej, ale i poważnej, omówione są teorie snu Zygmunta Freuda czy Carla Gustava Junga. Treść urozmaicona jest odnośnikami do szeroko rozumianej kultury - literatury, malarstwa, muzyki. To pozycja wyjątkowa. Zapraszam do lektury.

Książka „Sennik. Classic” - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2015 r. Cena 20.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Sennik. Classic"
Produkty podobne:
Mały sennik. Co oznaczają twoje - okładka książki
Mały sennik. Co oznaczają twoje sny Migene Gonzalez-Wippler
Wielki sennik - okładka książki
Wielki sennik Andreas Baumgarten