pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sekrety Suwalszczyzny

Autor książki:

Mariusz Szylak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Księży Młyn
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 160 s.
EAN: 9788377296851
ISBN: 978-83-7729-685-1
Data: 2022-11-23
28.39  39.90  11.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kobieta w długiej sukni może swobodnie nieść dwa lub trzy karabiny przywiązane wzdłuż nóg i podczas liczenia broni zawrócić w głowie Piłsudskiemu, który na jednej ze stron zawoła: Ola, kocham Cię! Nawet Beata z Albatrosa nie łamała serc augustowskich wczasowiczów tak skutecznie. Możliwe, że o zawodach miłosnych dowiedzieli się więcej funkcjonariusze SB podsłuchujący turystów dewizowych w hotelu Hańcza w Suwałkach. A jeśli ktoś w zaciszu swojego pokoju wyszeptał prawdę, że Suwalszczyzna stoi przemytem wysokoprocentowych trunków Wtedy mogła go jedynie uratować ucieczka kolejką wąskotorową albo wypłyniecie kajakiem na szerokie wody jeziora. Prawdopodobnie byłaby to przygoda godna serialu Czarne chmury zdradzającego w jednym z odcinków, że mostek powstały podczas budowy Kanału Augustowskiego jest doskonałym schronieniem.


Kamedułom z wigierskiego klasztoru od zawsze bliska była myśl, że tylko w nieskończonej ciszy można zacząć słyszeć Z doświadczenia wiemy, że w ciszy dobrze się również czyta. Dlatego jeśli chcesz się dowiedzieć, jak powstały akwedukty na Suwalszczyzny krańcach, do kogo zapukał sam papież i kto prawie uśmiercił Reksia, usiądź w ulubionym miejscu i daj się ponieść historii

Książka "Sekrety Suwalszczyzny" - Mariusz Szylak - oprawa twarda - Wydawnictwo Księży Młyn. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]