pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sekretna droga do odkrycia pewności siebie

Autor książki:

Joseph Murphy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Wymiar: 187x127 mm
EAN: 9788382894738
ISBN: 978-83-8289-473-8
Data: 2022-02-25
28.21  34.99  6.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Szczegóły
Najsilniejszą potrzebą człowieka jest wiara w samego siebie.
Tym stwierdzeniem dr Joseph Murphy otwierał często swoje wykłady. Wiara w siebie nie jest jedyną z naszych potrzeb. Ale jest tą najbardziej pierwotną. Bez zdrowej wiary w siebie, w której pojęciu Murphy dostrzega zdolność do tworzenia rzeczy nowych, żadne przedsięwzięcie nie byłoby możliwe.
Ta książka mówi o odkrywaniu i budowaniu pewności siebie. Pewność rodzącą się nie tyle z nabytych umiejętności, ile z potencjalnych zdolności. Pewność wynikająca z uświadomienia sobie, że sam twój umysł jest pośrednikiem większych praw i sił, które czynią cię istotą twórczą. Pewność, która nie jest butą czy dumą, ale wartością solidną i trwałą opartą na pracy umysłu, która otworzy nam nowe możliwości. Pewność siebie, która sprzyja budowaniu własnej samooceny i zaufania do samego siebie, a nie słabej i złudnej arogancji.
Recepta na tego rodzaju pewność siebie nie jest tania. Wymaga, pisze Murphy, intencji, poświęcenia, wytrwałości i skupienia. Twój umysł nie wyda owoców bez wysiłku. Ale dzięki nim, jako poszukiwacz, odkryjesz, że masz wszelkie powody, by czuć się pewnie. Ponieważ odkryjesz istnienie większego, nielokalnego umysłu, którego twój własny intelekt jest jedynie przekaźnikiem i środkiem twórczej ekspresji.
Czy jesteś gotów odkryć, kim naprawdę jesteś
Zdrowa wiara w siebie jest największym wyznacznikiem sukcesu. Ale tak wielu z nas jej brakuje. W The Secret Formula Joseph Murphy, autor przełomowego klasyka The Power of Your Subconscious Mind, ujawnia sposób do wewnętrznego wzmocnienia poczucia własnej wartości: uświadomienia sobie nieskończonych mocy swojego umysłu.
Proste i przekonujące sposoby zebrane w tej książce stanowią plan sekretną formułę dzięki której odkryjesz metafizyczną moc myśli i połączenia twojego umysłu z najwyższą twórczą mocą wszechświata. Kiedy przyswoisz tę prawdę, poznasz siebie i będziesz mógł być tym, kim naprawdę jesteś.
Twoja podświadomość jest w dużej mierze twoim przeznaczeniem pisze popularny mistrz ezoteryki, Mitch Horowitz, we wstępie do książki. A twoje przeznaczenie można ukształtować. The Secret Formula pokazuje, jak to zrobić.

Książka "Sekretna droga do odkrycia pewności siebie" - Joseph Murphy - oprawa miękka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]