pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Sekret sprzed lat
Tytuł książki:

Sekret sprzed lat

Autor książki:

Woody Allen, Robert E. Kapsis

Dane szczegółowe:
Wydawca: Axis Mundi
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 510 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788364980305
ISBN: 978-83-64980-30-5
Data: 2016-09-13
22.75  34.90  12.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Każda rodzina ma swoje sekrety jednak wyznanie nestora rodu Krzenieckich wywołuje wielkie zamieszanie... Historia sprzed lat okaże się brzemienna w skutkach.

Rodzinny sekret wyznany przez nestora rodu Krzenieckich wywołuje zamieszanie w rodzinie. Starszy Pan u schyłku życia postanawia rozliczyć się z trudną przeszłością zaślepiony gniewem dawno temu zerwał wszelkie kontakty z jedyną siostrą. W ostatniej woli wyznaje ukochanemu wnukowi Adamowi swoją tajemnicę prosząc by w jego imieniu ponownie scalił rodzinę. Nakazuje mu odnalezienie Zuzanny wnuczki i jedynej żyjącej krewnej jego siostry.

Przybycie Zuzanny do rodzinnego domu babki sprawi że wyjdą na jaw skrzętnie skrywane sekrety a prawda będzie trudna do zaakceptowania. Niespodziewanie otrzymany spadek oraz emocje związane z poznaniem nieznanej do tej pory rodziny nie uśpią czujności i intuicji młodej kobiety. Wiedziona przeczuciem postanowi odkryć trudną prawdę. Cała sytuacja stanie się poważnym sprawdzianem dla rodzącego się wbrew zdrowemu rozsądkowi uczuciu.

Co wspólnego ze znaną i majętną rodziną o tradycjach szlacheckich ma okryty złą sławą esesman? Czy z miłości można zniszczyć komuś życie? Czy ukrywanie prawdy nawet tej najgorszej może być usprawiedliwione? Czy prawdziwe uczucie jest w stanie zmazać piętno bolesnej przeszłości?

Książka "Sekret sprzed lat" - Woody Allen, Robert E. Kapsis - oprawa miękka - Wydawnictwo Axis Mundi. Książka posiada 510 stron i została wydana w 2016 r. Cena 22.75 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Woody Allen, Robert E. Kapsis - autor m.in.:
Produkty podobne:
Pejzaż we mgle - okładka książki

Pejzaż we mgle

Katarzyna Redmerska
Sekret guwernantki - okładka książki

Sekret guwernantki

Marta Grzebuła
Ta, którą znam - okładka książki

Ta, którą znam

Małgorzata Warda