pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sekret mojego męża

Autor książki:

Liane Moriarty

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 504 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788381232371
ISBN: 978-83-8123-237-1
Data: 2018-03-05
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czy na pewno dobrze znasz swojego męża? Bestseller "New York Timesa" w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ!
Najdroższa Cecilio! Jeśli czytasz ten list, to znaczy, że nie żyję. Wyobraź sobie, że twój mąż napisał do ciebie list, który ma zostać otwarty dopiero po jego śmierci. List, który skrywa jego najmroczniejszy sekret - tajemnicę mogącą zniszczyć nie tylko życie, które budowaliście we dwoje, ale też życie innych ludzi. A potem wyobraź sobie, że natykasz się na ten list, kiedy twój mąż wciąż jest cały i zdrowy?
Cecilia Fitzpatrick osiągnęła wszystko, o czym można zamarzyć - jest rzutką bizneswoman, podporą lokalnej społeczności, oddaną żoną i matką. Jej życie jest równie uporządkowane i nieskazitelne jak jej dom. Jednak ten list odmieni wszystko, nie tylko w jej przypadku: Rachel i Tess ledwie ją znają, a jednak również odczują dramatyczne następstwa tajemnicy jej męża.

Na ile jesteśmy w stanie poznać naszych najbliższych? Jak dobrze tak naprawdę znamy siebie samych? Jakie konsekwencje mogą za sobą pociągnąć nasze tajemnice i czy ich dochowywanie jest zawsze słuszne?
"Sekret mojego męża" to jedna z tych książek, obok których nie można przejść obojętnie. Liane Moriarty, z niezwykłą sprawnością prowadzi czytelnika przez kalejdoskop uczuć, myśli i emocji bohaterów. Ich losy splatają się niczym w matematycznej układance. Z tego równania wynika, że niczego w życiu nie można być pewnym, wszystko może się zmienić w ułamku sekundy. Zdaniem autorki jedyną stałą jest miłość, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. I ja się z nią zgadzam.

Magdalena Kumorek, ambasadorka klubu "Kobiety to czytają"

Książka "Sekret mojego męża" - Liane Moriarty - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 504 stron i została wydana w 2018 r.