pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sejf

Autor książki:

Ryan Gattis

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 328 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788380158122
ISBN: 978-83-8015-812-2
Data: 2018-07-31
Cena wydawcy: 34.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Elektryzująca powieść gangsterska, która sprawia, że serce bije mocniej.

Paula Hawniks, autorka "Dziewczyny z pociągu"
Kiedy kradniesz czyjeś pieniądze, jedno jest pewne: ich właściciel zrobi wszystko, żeby cię dopaść.

Ricky Mendoza naprawdę bardzo się stara żyć uczciwie. Zarabia rozbrajaniem sejfów na zlecenie organów ścigania. Mógłby zapewne robić to w spokoju do końca swych dni, gdyby nie fakt, że najważniejsza dla niego osoba wpakowała się w poważne tarapaty finansowe. Mendoza nie zawaha się przed niczym, by ją uratować.

Rudy Reyes handluje narkotykami w najgorszych dzielnicach Los Angeles. Kiedy Mednoza obrabia sejf należący do jego szefa, głównym celem gangstera jest dopaść winowajcę. I postarać się, aby przy okazji nie ujawnić swojej prawdziwej tożsamości?
Rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką jest coś znacznie cenniejszego niż pieniądze - życie najbliższych. Ale czy w brutalnym świecie mafijnych porachunków jest jeszcze miejsce na moralność i miłość?
Ryan Gattis - autor uznanego "Miasta gniewu". W swoich książkach opisuje ciemne zaułki Los Angeles, świat gangsterów, dociera tam, gdzie inni nie mogą albo nie chcą. Wierny swoim przekonaniom, za każdym razem bardzo solidnie wykonuje research, nigdy nie zdradzając swoich źródeł i informatorów.

Książka "Sejf" - Ryan Gattis - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 328 stron i została wydana w 2018 r.