pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sandman. Zabawa w ciebie. Tom 5

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 170x260 mm
EAN: 9788328156272
ISBN: 978-83-2815-627-2
Data: 2022-05-31
65.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kolejny, piąty już tom jednej z najpopularniejszych i najbardziej uznanych powieści graficznych wszech czasów, w którym wymyślone światy z dzieciństwa zamieniają się w pole bitwy dla śmiertelnej walki woli.

Gdy w murze oddzielającym realny świat od Śnienia pojawiają się pęknięcia, grupa młodych nowojorczyków zostaje wciągnięta przez szczeliny do dawno zapomnianego zakątka królestwa Króla Snów - miejsca, które jest zarówno niezwykle znajome, jak i niepokojąco wrogie. Cykl Sandman to mroczna, ciążąca ku horrorowi historia ludzkich kontaktów z Sandmanem, Władcą Snów - istotą, która wprawdzie nie jest bogiem, ale ma władzę, o jakiej wielu bogów może tylko marzyć - rządzi ludzkimi snami... A jest to potężna władza, gdyż sny często kierują naszym życiem... a czasami je zastępują. Liczne nawiązania kulturowe i religioznawcze zawarte w komiksie spowodowały, że Sandman został uznany przez krytykę za dzieło wybitne. Zebrał wiele nagród komiksowych, m.in. Nagrodę Eisnera, Nagrodę Harveya oraz World Fantasy Award, nagrodę zarezerwowaną dla literatury, którą po raz pierwszy w historii otrzymał komiks. Autorem scenariusza jest wielokrotnie nagradzany pisarz, scenarzysta komiksowy i filmowy Neil Gaiman, laureat m.in. Nagrody Eisnera, Harveya i Hugo. Za ilustracje do tego tomu odpowiadają rysownicy należący do najwybitniejszych współczesnych artystów komiksowych, m.in. Shawn Mc Manus (Aquaman), Colleen Doran (Lucyfer) czy Bryan Talbot (Baśnie).

Książka "Sandman. Zabawa w ciebie. Tom 5" - oprawa twarda - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2022 r. Cena 65.73 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.