pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
San Damiano - krzyż wezwania
książka:

San Damiano - krzyż wezwania

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Św. Antoniego
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 30 s.
EAN: 9788360791868
ISBN: 978-83-60791-86-8
Data: 2019-07-01
Cena wydawcy: 28.99 złpozycja niedostępna

San Damiano - krzyż wezwania - Sergiusz M. Bałdyga OFM - opis książki:

„San Damiano – krzyż wezwania”: ta książeczka to wspaniała okazja do głębszego poznania bogatego przesłania krzyża, z którego Chrystus powiedział do św. Franciszka z Asyżu: „Idź i odbuduj mój dom”.

Oprócz tekstu wyjaśniającego poszczególne sceny przedstawione na krzyżu autor proponuje także myśli, które mogą posłużyć do przeprowadzenia osobistej refleksji nad symbolem życia i śmierci.

Zaletą tego wydania jest też dodatkowa rozkładana strona, umożliwiająca podczas lektury widzenie całej ikony krzyża z San Damiano. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz tę książeczkę wszędzie ze sobą zabrać!

Do każdej książki dodajemy krzyż San Damiano.

Sergiusz M. Bałdyga OFM – franciszkanin z Prowincji Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny jest związany z Wyższym Seminarium Duchownym Braci Mniejszych w Katowicach-Panewnikach. Zaangażowany w formację zakonną i kapłańską, pełnił m.in. obowiązki wicesekretarza ds. formacji i studiów w Kurii Generalnej Zakonu w Rzymie oraz dyrektora Centrum Młodzieżowego-Powołaniowego „Trzej Towarzysze” w Chorzowie. Jedną z jego pasji jest ikonografia franciszkańska oraz odkrywanie jej znaczenia w życiu duchowym i rozeznawaniu powołania.

Książka „San Damiano - krzyż wezwania” - oprawa miękka - Wydawnictwo Św. Antoniego.

Książka posiada 30 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "San Damiano - krzyż wezwania"