pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Samochody i motory. Pomoce dydaktyczne do kolorowania

Autor książki:

Tamara Michałowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 24 s.
Wymiar: 240x280 mm
EAN: 9788377914182
ISBN: 978-83-7791-418-2
Data: 2016-03-02
pozycja niedostępna

Opis książki:

Księga pomocy dydaktycznych przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, a zwłaszcza chłopców, zawiera na 24 stronach ponad 100 obrazków do kolorowania - wspaniałe samochody i motory z całego świata! Poszczególne rozkładówki książki skomponowane są tematycznie: rajd pojazdów zabytkowych, przejazd limuzyny prezydenckiej w eskorcie motocykli, miejska ulica, rajd terenowy, luksusowe limuzyny w Las Vegas, kręta droga na Riwierze Francuskiej, motocykle wyścigowe na torze, pojazdy dostawcze, bolidy Formuły 1, zabytkowe samochody w muzeum motoryzacji, gang motocyklowy na Route 66 w Stanach Zjednoczonych, autostrada na początku wakacji, motokros.

Nazwy pojazdów opisane są na stronach jak w prawdziwej encyklopedii dla dzieci. Aby ująć to w jednym zdaniu, pomoce dydaktyczne pozwolą odkryć, pokolorować i przestudiować ponad 80 samochodów i motocykli przedstawionych na najpiękniejszych torach wyścigowych i drogach świata. Ilustracje do kolorowania zasługują na wyróżnienie. Realistyczne, a zarazem poetyckie, przybliżają dziecku samochody i motory w bogatych i różnorodnych sceneriach, które zainspirują wyobraźnię dziecka, rozwiną jego wiedzę i zwiększą przyjemność płynącą z kolorowania. Dzięki odpowiednio dobranej gramaturze i jakości papieru w kolorowance Samochody i motory można stosować dowolny sposób kolorowania: kredki, farby, a nawet flamastry.

Książka "Samochody i motory. Pomoce dydaktyczne do kolorowania " - Tamara Michałowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 24 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]