pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Saga Księżycowa. Tom 2. Scarlet

Autor książki:

Marissa Meyer

Dane szczegółowe:
Wydawca: papierowy księżyc
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 48 s.
EAN: 9788365830425
ISBN: 978-83-6583-042-5
Data: 2022-11-24
33.80  54.90  21.1 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Po raz pierwszy w Polsce pełne wydanie Sagi Księżycowej w oryginalnej oprawie graficznej!

Baśniowo-futurystyczna opowieść, w której Czerwony Kapturek spotyka Kopciuszka.

Cinder bohaterka pierwszego tomu bestsellerowej Sagi Księżycowej powraca i kolejny raz wpada w wielkie kłopoty. Tymczasem po drugiej stronie świata znika babcia Scarlet Benoit. Szybko okazuje się, że Scarlet nie wie o niej wielu rzeczy. Nie wie także o śmiertelnym niebezpieczeństwie, w jakim przeżyła całe swoje życie. A kiedy spotyka Wilka, pięściarza, który może posiadać informacje o miejscu pobytu jej babci, wzbrania się przez zaufaniem mu. Coś ją do niego jednak przyciąga. A jego do niej.

Kiedy Scarlet i Wilk wyjaśniają jedną tajemnicę, natychmiast napotykają na następną, a to prowadzi ich do Cinder. Teraz razem muszą stale być o krok przed Levaną, mściwą królową Księżycowych.

Przygoda trwa w tej świeżej opowieści, łączącej elementy baśni o Kopciuszku i Czerwonym Kapturku.

Saga Księżycowa to absolutny hit wydawniczy, który podbił serca czytelników na całym świecie.

Scarlet Marissy Meyer to kolejny doskonale dopracowany tom futurystycznej, rozwijającej się Sagi Księżycowej, jak również fascynująca adaptacja tak dobrze znanej baśni o dojrzewaniu, o stawaniu się kobietą i wyborze, jaki musi ona dokonać już na nowej drodze życia.

wielkibuk.com

Książka "Saga Księżycowa. Tom 2. Scarlet" - Marissa Meyer - oprawa twarda - Wydawnictwo papierowy księżyc. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2022 r. Cena 33.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]