pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Rzym. Travelbook

Autor książki:

Agnieszka Masternak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bezdroża
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 118x200 mm
EAN: 9788328364363
ISBN: 978-83-283-6436-3
Data: 2019-11-19
23.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Agnieszka Masternak - teatrolog, studentka psychologii w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, które kontynuuje obecnie na rzymskiej La Sapienzy. Włochami zafascynowała się dobrych parę lat temu podczas stypendium w Udine, gdzie studiowała przez rok.

Potem powracała tam wielokrotnie, posuwając się, jak zauważyła, coraz bardziej na południe i mieszkając krótszy lub dłuższy okres czasu w Sienie, Ankonie, Fano, by osiąść wreszcie w Rzymie. W międzyczasie angażowała się w międzynarodowe projekty, podejmując m.in. współpracę z włoskimi reżyserami teatralnymi i pozarządowymi organizacjami oraz doskonaliła język. Jej zainteresowania obejmują teatr, który odnajduje także w widowiskach i świętach, żywych jeszcze zwłaszcza w południowych obszarach Włoch, oraz muzykę, a w szczególności tradycyjne pieśni Ukrainy, Białorusi i Bułgarii, ale przede wszystkim tarantelle z południa Włoch.

Do szczęścia potrzebuje słońca, dobrego jedzenia, otwartych ludzi i piękna wokoło. Ma wewnętrzną potrzebę podróży i odkrywania ciągle nowych rzeczy, przy czym szybko się zachwyca, ale także szybko nudzi. I może dlatego Włochy stały się dla niej właściwie drugim domem, bo, jak uważa, działają na każdy zmysł i można poznawać je w nieskończoność, wiecznie dając się czymś zachwycić i zaskoczyć.

Książka "Rzym. Travelbook" - Agnieszka Masternak - oprawa Miękka - Wydawnictwo Bezdroża. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]