pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Rzym. Okres Cesarstwa cz. 2. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji. Tom...
książka:

Rzym. Okres Cesarstwa cz. 2. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji. Tom 28

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oxford Educational Sp. z o.o.
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 220x280 mm
EAN: 9788325207830
ISBN: 978-83-252-0783-0
Data: 2016-01-04
Cena wydawcy: 4.99 złpozycja niedostępna

Rzym. Okres Cesarstwa cz. 2. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji. Tom 28 - opis książki:

W tym tomie rodzina imiona wychowanie dom czas wolny muzyka taniec śpiew książki przy stole stroje. W starożytności istniało wiele społeczeństw które dążąc do coraz doskonalszego opanowania sił przyrody i wykorzystując jej bogactwa osiągnęły wysoki poziom cywilizacyjny. Wiedza starożytnych zwłaszcza nauki ścisłe technika organizacja państwa prawo i kultura materialnam.in. sztuka literatura i duchowa np. systemy religijne refleksja filozoficzna fascynują nas i zadziwiają.Położyły one podwaliny naszej cywilizacji. Jak doszło do powstania tak wspaniałych dzieł Kto przyczynił się do wypracowania idei i pojęć którymi posługujemy się do dziś W co wierzyli starożytni i jakimi wartościami kierowali się w życiu Jak funkcjonowały starożytne imperia Kim byli ludzie potrafiący z mądrością kierować tak wielkimi społecznościami Na te i inne pytania odpowiemy w serii książek prezentujących wybrane starożytne cywilizacje.

Książka „Rzym. Okres Cesarstwa cz. 2. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji. Tom 28” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oxford Educational Sp. z o.o..

Książka posiada 48 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Rzym. Okres Cesarstwa cz. 2. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji. Tom..."
Kupujący tę pozycję zamówili również: