pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rzeka kłamstw Grzechy młodości

Autor książki:

Edyta Świętek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1 s.
EAN: 9788366989542
ISBN: 978-83-6698-954-2
Data: 2022-01-21
28.80 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

FASYCYNUJĄCA,PEŁNA EMOCJI, MIŁOŚCI I DRAMATÓW HISTORIA POLSKIEJ RODZINY Autorka zaprasza w podróż do Bydgoszczy lat siedemdziesiątych. Ukazuje w niej codzienne radości i smutki polskiej rodziny, które splatają się z realiami życia w minionej epoce.

Elżbieta i Tymoteusz niedawno wprowadzili się do przestronnego mieszkania na osiedlu Kapuściska. Tymoteusz ma przed sobą świetlaną przyszłość i dobrze zapowiadającą się karierę.

Kazimierz, choć pasjonuje się kryminologią z którą wiąże się jego praca zawodowa, jest nieustannie namawiany do wstąpienia w szeregi Służby Bezpieczeństwa. Jego ukochana żona Ewa marzy o karierze wokalnej.

Agata nie potrafi odnaleźć się w roli statecznej mężatki. Młoda polonistka wciąż wdaje się w romanse z innymi mężczyznami.

Eugeniusz wciąż pakuje się w różne tarapaty. Krewki młodzieniec wpada nie tylko w ręce Służby Bezpieczeństwa, ale również w sidła miłości.

Czasy się zmieniają, ale ludzkie tęsknoty i namiętności pozostają takie same. Edyta Świętek z literackim kunsztem miesza w życiu swoich bohaterów, a co ważniejsze także w sercu czytelnika! Pochylcie się nad Grzechami młodości. To prawdziwie sentymentalna podróż!
Agata Kołakowska, pisarka

Książka "Rzeka kłamstw Grzechy młodości" - Edyta Świętek - oprawa miękka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 1 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.80 zł. Zapraszamy na zakupy!