pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Rysowanie dla początkujących. Prosty i przejrzysty podręcznik do nauki...
Książki »
Tytuł książki:

Rysowanie dla początkujących. Prosty i przejrzysty podręcznik do nauki rysunku

Dane szczegółowe:
Wydawca: K.E.Liber
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9788360215616
ISBN: 978-83-6021-561-6
Data: 2006-02-09
22.72  24.27  1.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Rysowanie dla początkujących to książka, dzięki której możesz rozwinąć w sobie pasję rysowania, którą być może pamiętasz z dzieciństwa. Autorzy tej książki zawsze powtarzają, że dla nich każdy jest artystą i dotyczy to także Ciebie. Umiejętności niezbędne do rysowania nie ograniczają się jedynie do posługiwania się ołówkiem i papierem, ale wyrażają się także w innych formach. Kiedy rysujesz, interpretujesz to, co widzisz ze swojej perspektywy. Dzięki radom zawartym w tej książce, rozwiniesz umiejętność obserwacji i nauczysz się właściwie używać narzędzi, pracować rozmaitymi technikami i korzystać z niektórych trików, stosowanych przez profesjonalistów na co dzień.
Najwięcej nauczysz się, kiedy weźmiesz przybory do rysowania i zamiast biernie wertować książkę, po prostu zaczniesz rysować. Materiał jest tak napisany, abyście mógli do niego wracać. Powtarzając ćwiczenia kilkakrotnie, będziecie mogli dostrzec postęp w swoich pracach.

Lekcje zawarte w tej książce nauczą Was jak szkicować, posługiwać się szkicem walorowym, światłocieniowym i konturowym, posługiwać się proporcjami i perspektywą, stosować kontrast, walor, światło i cień.
Ćwiczenia technik rysunku uczą jak rysować konkretne obiekty, takie jak chmury i trawę, drzewa i liście, cegły kamienie, pojazdy i łodzie, a także ludzi, ich sylwetki i twarze oraz zwierzęta.
Poznacie również kompozycję, rozmieszczanie elementów rysunku, kadrowanie i dobieranie kształtu. Na koniec przyjdzie czas na prawdziwe rysowanie martwej natury, scen w perspektywie, krajobrazu, pejzażu morskiego.
Mamy nadzieję, że książka Rysowanie dla początkujących pozwoli Wam odkryć radość z rysowania, rozwinąć Wasze umiejętności i doprowadzi do powstania wielu pięknych rysunków.

Książka "Rysowanie dla początkujących. Prosty i przejrzysty podręcznik do nauki rysunku" - Mark Willenbrink, Mary Willenbrink - oprawa miękka - Wydawnictwo K.E.Liber. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2008 r. Cena 22.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Rysuję zwierzęta domowe - okładka książki

Rysuję zwierzęta domowe

Thierry Beaudenon