pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Revived

Autor książki:

Samantha Towle

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 324 s.
Wymiar: 143x209 mm
EAN: 9788378897552
ISBN: 978-83-7889-755-2
Data: 2018-11-21
27.92  38.90  10.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Revived - Samantha Towle - opis książki:

"REVIVED jest kolejnym współczesnym romansem Samanthy Towle, autorki Revved i wielu innych bestsellerów z list "The New York Times", "Wall Street Journal" i "USA Today".

India Harris nie miała najlepszego startu w życie. Rodzice porzucili ją, gdy była małym dzieckiem. Dorastała w rodzinie zastępczej razem z bratem bliźniakiem, Kitem. Oboje mogli polegać tylko na sobie. Przez wczesny związek z nieodpowiednim mężczyzną India zaszła w ciążę. Pragnąc zapewnić swojemu synowi życie, o którym sama mogła tylko marzyć, dostała się na studia i ukończyła je z wyróżnieniem.

Teraz ma trzydzieści lat i jest uznaną terapeutką.

Leandro Silva osiągnął szczyt kariery kierowcy Formuły 1. Miał wszystko - aż podczas pewnego wyścigu tragiczny wypadek postawił go twarzą w twarz ze śmiercią. Po dwunastu miesiącach ciężkiej rehabilitacji odzyskał sprawność fizyczną, ale trauma po wypadku wciąż nie pozwala mu usiąść za kierownicą. Jego dni i noce wypełnione są morzem alkoholu i tłumami anonimowych kobiet, którymi usiłuje zagłuszyć frustrację i gniew.

Leandro rozpoczyna ostatni rok swojego kontraktu, zdaje sobie sprawę, że albo musi znowu zacząć się ścigać, albo straci wszystko, co osiągnął. Zmusza się do podjęcia terapii, która jest jego ostatnią szansą by na powrót odnaleźć prawdziwego siebie, i tak trafia do gabinetu Indii Harris.

Zakochanie się w sztywnej pani doktor nie było częścią jego planu.

Nagłe uczucie do wściekłego brazylijskiego rajdowca i swojego nowego pacjenta nie było częścią jej planu.

Ale co, jeśli to właśnie złe decyzje są tak naprawdę tymi dobrymi?
REVIVED jest historią bohatera, którego czytelnicy i czytelniczki poznali wcześniej w REVVED, jednak znajomość Revved nie jest konieczna. Revived jest całkowicie nową opowieścią, niezależną od swojej poprzedniczki."

Książka „Revived” - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 324 stron i została wydana w 2018 r. Cena 27.92 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Revived"
Samantha Towle - autor m.in.:
Revved - okładka książki
Revved Samantha Towle;
Produkty podobne:
Hold you close - okładka książki
Hold you close Corinne Michaels, Melanie Harlow
Bez złudzeń - okładka książki
Bez złudzeń Mia Sheridan