pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rekolekcje wczoraj i dziś

Autor książki:

Gerard Siwek CSsR

Dane szczegółowe:
Wydawca: Homo Dei
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788362579068
ISBN: 978-83-62579-06-8
Data: 2012-05-24
23.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W ostatnim czasie rekolekcjami nazywa się bardzo wiele działań duszpasterskich: od wycieczki rowerowej z księdzem po wielodniowe skupienie. Ponadto słowo „rekolekcje” coraz częściej jest łączone z wydarzeniami o zgoła nierekolekcyjnej wymowie. Obok rekolekcji parafialnych, ignacjańskich, oazowych - mamy więc także rekolekcje „tischnerowskie”, „filmowe”, „teatralne”, „muzyczne”, „jazzowe”, „artystyczne”, „wędrowne”, „beskidzkie”, „kajakowe”, „weekendowe”, „karnawałowe” itp.

Czym zatem są rekolekcje Dlaczego jest ich tak wiele Czy wszystkie akcje duszpasterskie zasługują na tę nazwę Jak prowadzono rekolekcje kiedyś i jak prowadzić je dzisiaj Książka przedstawia istotne elementy różnych typów rekolekcji: parafialnych, kapłańskich, zakonnych, tzw. zamkniętych w domach rekolekcyjnych i innych.

O. dr hab. Gerard Siwek , redemptorysta, emerytowany pracownik naukowy Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, współtwórca i pierwszy redaktor serii wydawniczej „Redemptoris missio”, praktyk i teoretyk przepowiadania rekolekcyjno-misyjnego, autor wielu książek i artykułów.

Książka "Rekolekcje wczoraj i dziś" - Gerard Siwek CSsR - oprawa miękka - Wydawnictwo Homo Dei. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2011 r. Cena 23.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.