pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ręka umarlaka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 440 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788381161947
ISBN: 978-83-8116-194-7
Data: 2017-11-20
34.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Prywatny detektyw i samozwańczy stróż sprawiedliwości na tropie sprawcy mordu, który zmieni bieg świata Poczwarkę, kobietę o przezroczystej jak szkło skórze, będącą królową dżokerskiego półświatka, brutalnie zamordowano w jej popularnym lokalu, Kryształowym Pałacu, odwiedzanym przez wiele sław świata dzikich kart.. Jej zabójcy poszukują dwaj mężczyźni: Jay Ackroyd, pracujący jako prywatny detektyw as, który znalazł jej zmasakrowane ciało, oraz samozwańczy stróż sprawiedliwości i dawny kochanek zamordowanej, Yeoman, którego ktoś próbuje wrobić w tę zbrodnię. Ich poszukiwania przeradzają się w koszmarną odyseję pełną przemocy i politycznych intryg, która na zawsze zmieni los dżokerów i asów na całym świecie.

"Zachwycające? Ma w sobie wszystko, co pragnąłem zobaczyć w nowej książce z cyklu Dzikie karty. Interakcje między postaciami i nieoczekiwane zwroty akcji są skomplikowane, zaskakujące oraz przepojone dalekim od sentymentalizmu realizmem, jak wszystko, co stworzył George R. R. Martin".

Austin Grossman, autor powieści Crooke

Książka "Ręka umarlaka" - George R.R. Martin, John Jos. Miller - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 440 stron i została wydana w 2017 r. Cena 34.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.