pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Reguła myśli Doktryna Śmiertelności 2

Autor książki:

James Dashner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379857203
ISBN: 978-83-7985-720-3
Data: 2016-04-02
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

PORYWAJĄCA KONTYNUACJA BESTSELLERA "W SIECI UMYSŁÓW".

Po wydarzeniach na Ścieżce i po tym, jak dowiedział się, że jest tworem - komputerowym programem przeniesionym do ciała człowieka, Michael budzi się na Jawie, w obcym domu, w ciele nastoletniego Jacksona Portera.

Kiedy w mieszkaniu pojawiają się ludzie Kainea, żeby zaprowadzić go na spotkanie z twórcą Doktryny Śmiertelności, Michael ratuje się dramatyczną ucieczką i postanawia odnaleźć jedynych ludzi, którym bezgranicznie ufa - Brysona i Sarę.

Jego pojawienie się w domu Sary rozpoczyna jednak serię nieszczęśliwych wydarzeń. Rodzice dziewczyny znikają w tajemniczych okolicznościach, Sara zostaje oskarżona o współudział w ich porwaniu, a Michael jest poszukiwany za przestępstwa związane z cyberterroryzmem.

Tymczasem zarówno na Jawie jak i we Śnie dochodzi do dziwnych wydarzeń, i wszystko wskazuje na to, że Kaine rzeczywiście pragnie zaludnić ziemię tworami.

Wkrótce Michel, Bryson i Sara przekonują się, że nie mogą czuć się bezpiecznie w żadnym ze światów; że Kaine nie jest ich jedynym zmartwieniem i że nie należy nikomu ufać.

Książka "Reguła myśli Doktryna Śmiertelności 2" - James Dashner - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2016 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]