pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Reemisja

Autor książki:

Izabela Milik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 380 s.
Wymiar: 123x193 mm
EAN: 9788380835832
ISBN: 978-83-8083-583-2
Data: 2017-06-16
Cena wydawcy: 34.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Perwersyjny seks, brutalne morderstwo oraz piękna Anna w starciu z demonicznym politykiem
Przed Polską wybory parlamentarne. Według sondaży duże szanse ma kontrowersyjny Obóz Odrodzenia Ojczyzny. Jego szarą eminencją jest Jeremi Pestis - człowiek, który zawarł pakt ze złem. Do miażdżącego przeciwników zwycięstwa potrzebuje tylko swej tajemniczej Księgi oraz pięknej Anny.

Zaledwie kilka osób wie, co jest przyczyną politycznego sukcesu Wodza. Kładąc na szali swoje życie, podejmują z nim walkę. Czy w niedzielę wyborczą obrońcom dobra uda się powstrzymać partię przed objęciem władzy w kraju?
Niewiarygodne intrygi, demoniczny świat polityki i walka o kobiecą godność - wszystko to sprawia, że "Reemisja" przyciąga uwagę czytelnika. Izabela Milik stworzyła powieść, w której świat władzy budzi odrazę. Jedyna taka powieść, obnażająca brudny świat karierowiczów, gangsterów i kobiet bez skrupułów, która zafascynowała mnie już od pierwszego zdania.

Klaudia Cebula, Book Hunter.pl
Zło zataczające coraz szersze kręgi, morderstwo, tajemnice, perwersja, zwierzęce instynkty - dziwny, mroczny i brutalny świat, który chwyci Cię w swoje macki i nie puści aż do niewiarygodnego finału! Odważysz się zajrzeć?
Izabela Wyszomirska, sza-terazczytam.blogspot.com
Izabela Milik - urodzona w 1976 roku w Tychach. Z wykształcenia ekonomistka. Debiutowała w 2015 roku powieścią "Z teściową za pan wróg". Uważa, że jedno życie to zdecydowanie za mało, pisze więc, aby móc je powielać w nieskończoność.

Książka "Reemisja" - Izabela Milik - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 380 stron i została wydana w 2017 r.