pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ręce Marty i serce Marii

Autor książki:

ks. Roman E. Rogowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 110x180 mm
EAN: 9788372568984
ISBN: 978-83-7256-898-4
Data: 2009-04-20
16.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ks. prof. Roman E. Rogowski jest wykładowcą teologii dogmatycznej na Papieskim Wydziale Teologicznym oraz w Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym we Wrocławiu. Ceniony wykładowca i wychowawca, członek Klubu Wysokogórskiego i Polskiego Klubu Górskiego, z pasją poświęca wolne chwile na wyprawy w góry Europy i innych kontynentów. Jego podróże stają się kanwą publikowanych rozważań teologiczno-literackich poświęconych górom i ich mistyce.
Nikołaj Gumilow, poeta i twórca poetyckiego prądu w Rosji na przełomie XIX i XX wieku, zwanego akmeizmem, jest autorem powiedzenia: "Wielka dama Teologia”. Ale teologia nie tylko jest "wielką damą”, ale także jest sztuką życia.
Teksty zebrane w tej książce są tego ilustracją i dowodem. Niemal wszystkie powstały na zamówienie i potrzeby życia, stąd wiele cytatów, przykładów i powtórzeń. Dzięki temu każdy może znaleźć w niej coś dla siebie – dla swojego życia.
Ks. Roman E. Rogowski
"Mieć ręce Marty i serce Marii” – ręce pełne aktywności i praktycznej dobroci, ręce stwarzające wspólnotę i budujące dom – i serce rozmodlone i miłujące, by z całej ziemi, z całego świata tworzyć Betanię, "Dom Ubogiego”.

Książka "Ręce Marty i serce Marii" - ks. Roman E. Rogowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Pomoc. Misjonarzy Krwi Chrystusa. Cena 16.92 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.