pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Raport z Madrytu
Tytuł książki:

Raport z Madrytu

Autor książki:

Iwona Zielińska-Sąsiada

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 356 s.
Wymiar: 195x123 mm
EAN: 9788382300949
ISBN: 978-83-8230-094-9
Data: 2021-03-17
25.03  26.31  1.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Raport z Madrytu to zbiór przemyśleń na temat czasu, życia i relacji międzyludzkich w dobie pandemii. Iwona Zielińska-Sąsiada skłania czytelnika do spojrzenia na wydarzenia 2020 roku oczami innych osób oraz analizuje działania hiszpańskiej władzy w walce z pandemią. Autorka dzieli się swoimi spostrzeżeniami, ujawniając przed czytelnikiem karty ze swojego osobistego dziennika. Otwiera się na temat samotności, rozłąki i tęsknoty, ale przekazuje również dobre wspomnienia i rady na lepsze samopoczucie w momentach osamotnienia.
Osobiste zapiski Autorki Polki, mieszkającej od lat w Hiszpanii są, na pozór subiektywnym, a w rzeczywistości uniwersalnym obrazem zmagań z wyjątkowo trudną sytuacją, która zapanowała na świecie w 2020 roku w wyniku wybuchu epidemii koronawirusa.
Obawy, strach przed nieznanym i niepewność to uczucia, które towarzyszyły ludziom bez względu na miejsce zamieszkania. Zielińska-Sąsiada opowiada o swoich własnych odczuciach, nadziejach i oczekiwaniach, przy okazji komentując sytuację polityczną i kulturową w Hiszpanii. Czas spędzony w izolacji pozwolił jej spojrzeć z dystansem na dotychczasowe życie, jakie prowadziła w biegu, ale też docenić to, co uznawała w życiu za normę. Po wielu miesiącach nowej rzeczywistości czytanie tej książki staje się pretekstem do głębokiej refleksji nad tym co jest istotne w życiu.

Książka "Raport z Madrytu" - Iwona Zielińska-Sąsiada - oprawa miękka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 356 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.03 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Przepustka do raju - okładka książki

Przepustka do raju

Mirosław Prandota
Produkty podobne:
Raport z pewnego porwania - okładka książki

Raport z pewnego porwania

Gabriel Garcia Marquez
Raport z Północy - okładka książki

Raport z Północy

Andrzej Pilipiuk
Przepustka do raju - okładka książki

Przepustka do raju

Mirosław Prandota