pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Rachunek sumienia. Miłosierny jest Pan i Łaskawy
Tytuł książki:

Rachunek sumienia. Miłosierny jest Pan i Łaskawy

Autor książki:

ks. Leszek Smoliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 12 s.
EAN: 9788366250079
ISBN: 978-83-6625-007-9
Data: 2019-07-01
2.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Rachunek sumienia. Miłosierny jest Pan i Łaskawy - opis książki:

Książka "Rachunek sumienia. Miłosierny jest Pan i Łaskawy" sprawia, że jeszcze mocniej na naszą duszę działają słowa: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mt 11,28).

Dokonując rachunku sumienia i przystępując do sakramentu pojednania, każdorazowo stajemy się mocniejsi i przybliżamy się do świętości. Zaufajmy Bogu i przychodźmy do Niego zawsze, gdy czujemy, że nasza dusza potrzebuje oczyszczenia. Zbawiciel, odpuszczając nam grzechy, dotyka tego, co najbardziej nas boli, i uzdrawia nas swoim miłosierdziem.

Rachunek sumienia przygotowany został przez ks. Leszka Smolińskiego, kapłana z wieloletnim doświadczeniem, który w swej posłudze pochyla się nad codziennymi problemami wiernych, poczytnego autora kilkudziesięciu książek religijnych wydawanych w wielotysięcznych nakładach.

Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki (J 6,51).

Książka "Rachunek sumienia. Miłosierny jest Pan i Łaskawy" - ks. Leszek Smoliński - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 12 stron i została wydana w 2019 r. Cena 2.72 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]