pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Quo vadis

Autor książki:

Henryk Sienkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 167x242 mm
EAN: 9788375178876
ISBN: 978-83-7517-887-6
Data: 2018-03-26
19.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Quo vadis w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Rzym za czasów cesarza Nerona jest miejscem zderzenia dwóch światów - przepełnionej luksusem, zapatrzonej w siebie, pełnej zabaw, uczt i zepsucia rzeczywistości Imperium Rzymskiego oraz rodzącej się kultury chrześcijańskiej, tak odmiennej od wszystkiego, co było do tej pory znane ludziom.

Z tego pierwszego świata pochodzi Winicjusz, z tego drugiego Ligia - a jednak tych dwoje tak bardzo różniących się od siebie ludzi połączy miłość silniejsza od wszystkich innych uczuć, jakich dane im było doświadczyć. Historia ich związku, a także historia szalonego cesarza, pożaru Rzymu i okrutnego prześladowania wyznawców Chrystusa stanowią tło, na którym rozwija się przed oczami czytelnika moc i potęga religii chrześcijańskiej, rozpoczynającej właśnie swój marsz, dzięki któremu na zawsze zmieni świat.

Jedna z najpoczytniejszych powieści Henryka Sienkiewicza teraz dostępna w serii Kolorowa Klasyka, z kanonicznymi ilustracjami przedwojennego grafika Piotra Stachiewicza. Zapraszamy do lektury!

Książka "Quo vadis" - Henryk Sienkiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Greg. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2018 r. Cena 19.92 zł. Zapraszamy na zakupy!