pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pusia i jej wielka wyprawa przygód w bród. Już czytamy

Autor książki:

Mirosława Kwiecińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: AWM
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 200x200 mm
EAN: 9788380363649
ISBN: 978-83-8036-364-9
Data: 2019-02-25
7.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


"WCIĄGAJĄCA HISTORIA O KOTCE – ciekawa treść z przesłaniem angażuje do lektury PIĘKNE, PRZYJAZNE ILUSTRACJE – świetnie oddają przeżycia i emocje bohaterów Książka do SAMODZIELNEGO CZYTANIA – dostosowana do PERCEPCJI DZIECKA
Co spotka Pusię w czasie jej WIELKIEJ WYPRAWY? Książka przedstawia przygody KOTKI PUSI, która postanawia zobaczyć świat. Podczas eskapady Pusia przeżywa wiele PRZYGÓD, zyskuje PRZYJACIÓŁ, poznaje życie BEZDOMNYCH KOTÓW, którym stara się POMÓC. Pokonuje też piętrzące się na jej drodze TRUDNOŚCI. Pusia jest OTWARTA, SZCZERA, EMPATYCZNA i ŻYCZLIWA. A jak kończy się jej przygoda?
Historię w sugestywny sposób oddają BOGATE, PEŁNE CIEPŁA ILUSTRACJE. Pozwalają one młodym czytelnikom lepiej UTOŻSAMIĆ SIĘ z bohaterami książki i UWRAŻLIWIAJĄ NA LOS ZWIERZĄT.

Publikacja jest przeznaczona dla dzieci, które ćwiczą umiejętność SAMODZIELNEGO CZYTANIA. CIEKAWA FABUŁA w parze z WARTKĄ AKCJĄ zachęcają do lektury początkujących czytelników. Przyswojenie treści ułatwiają zastosowanie PROSTEGO, a jednocześnie BARWNEGO SŁOWNICTWA i podział tekstu na KRÓTKIE, PRZYSTĘPNE PARTIE.

Dzięki PYTANIOM zawartym na końcu książki rodzic lub samo dziecko może sprawdzić, czy udało się zapamiętać przebieg akcji.

Książka
• zawiera HISTORYJKI Z MORAŁEM
• uczy SZACUNKU DO ZWIERZĄT
• rozwija EMPATIĘ
• BAWI, WZRUSZA, ZACIEKAWIA
• zachęca DO SAMODZIELNEGO CZYTANIA
• jest dostosowana DO MOŻLIWOŚCI PERCEPCYJNYCH DZIECKA
• wzbogaca SŁOWNICTWO
• kształtuje POCZUCIE ESTETYKI
Patronat: Miasto dzieci, TVP ABC
PRZYGÓD W BRÓD. JUŻ CZYTAMY!
W skład serii wchodzą PEŁNE DYNAMIZMU opowieści o ZWIERZĘTACH, zarówno dzikich, jak i domowych. Przygody bohaterów są pretekstem do przemycenia waż-nych WARTOŚCI, takich jak umiejętność POKONYWANIA PROBLEMÓW czy SZACU-NEK do każdej żywej istoty. Jednocześnie książki stanowią idealną pomoc do nauki SAMODZIELNEGO CZYTANIA.

Książka "Pusia i jej wielka wyprawa przygód w bród. Już czytamy" - Mirosława Kwiecińska - oprawa Miękka - Wydawnictwo AWM. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2019 r. Cena 7.72 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]