pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Punkt uderzenia frontlines. Tom 6

Autor książki:

Marko Kloos

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fabryka Słów
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 375 s.
Wymiar: 123x195 mm
EAN: 9788379644193
ISBN: 978-83-7964-419-3
Data: 2019-05-22
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:


Może i ludzkość wygrała bitwę, ale wojna wciąż trwa...

Siły zbrojne Ziemi powstrzymały ofensywę Dryblasów i wypchnęły ich okręty z Układu Słonecznego, ale Andrew Grayson wcale nie uważa wojny za zakończoną. Dryblasy nadal mają własne plany, a przecież podczas wojny przeciwnik nie czeka, aż druga strona się uzbroi.

Co zmieniło sytuację Ziemi? Nowoczesne okręty i broń, zaprojektowane do zabijania Dryblasów, pozwalają ludzkości walczyć na równych zasadach z potężnymi wrogami.

Andrew i jego żona Halley, obciążeni ciężarem dowodzenia oraz troską o życie podkomendnych, znaleźli się w awangardzie przygotowań do nowej fazy wojny. Na Marsie trwa wypłaszanie ogromnych najeźdźców z podziemnych nor, co w niepokojącym tempie zbiera żniwo w żołnierzach i sprzęcie. Jednocześnie nie zniknęło niebezpieczeństwo dla kolonii pozaukładowych.

Grayson znów zostaje wtrącony w chaos gwałtownych działań zbrojnych. Ogrom już poniesionych strat zmusza go jednak do zadania sobie pytania czy koszt przetrwania nie jest zbyt wysoki.

Książka "Punkt uderzenia frontlines. Tom 6" - Marko Kloos - oprawa Miękka - Wydawnictwo Fabryka Słów. Książka posiada 375 stron i została wydana w 2019 r.