pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Pułapki losu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 164 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378567257
ISBN: 978-83-7856-725-7
Data: 2018-01-25
20.10  25.00  4.9 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Pułapki losu - Wiesława Szubarga - opis książki:

Przed życiowymi problemami można próbować uciec, jednak zdecydowanie lepiej jest się z nimi zmierzyć, o czym wiedzą bohaterki książki "Pułapki losu".

Zosia, z zawodu prawniczka, z zamiłowania malarka, cierpi na anoreksję. Nie chce przyznać się do swej choroby ani przed sobą, ani przed bliskimi, podświadomie jednak zdaje sobie sprawę z jej istnienia oraz z konieczności zmierzenia się z problemem. Marcelina jest nauczycielką. Pracuje z gimnazjalistami, a więc młodymi ludźmi, którzy znajdują się w trudnym momencie swego życia i poszukują własnego w nim miejsca. Popełniają przy tym błędy wynikające z braku doświadczenia. Zdarza się też, że z winy dorosłych, często osób najbliższych, przeżywają dramaty życiowe i wtedy Marcelina przejmuje na siebie trudną rolę mediatora między rodzicami a dziećmi. Z kolei Beata, architektka, przygotowuje do realizacji swój życiowy projekt i ma nadzieję, że będzie on punktem zwrotnym w jej karierze, niestety w wyniku pewnej intrygi jej życie zawodowe bardzo się skomplikuje. Kasia i jej mąż pragną zostać rodzicami, jednak od kilku lat bezskutecznie starają się o dziecko.

Czy bohaterki zdołają rozwiązać swe życiowe problemy i w jaki sposób to uczynią, tego czytelnik dowie się, sięgając po "Pułapki losu", kolejną pozycję w dorobku Wiesławy Szubargi. Wcześniej, w Wydawnictwie św. Macieja Apostoła, autorka opublikowała zbiór opowiadań pt. "To, co najważniejsze. Opowiadania dla dzieci i ich rodziców", które ukazały się również w Małym Przewodniku Katolickim", "Pelargonie" oraz "Zataczając koło".

Bohaterowie książek Wiesławy Szubargi, jak mówi sama autorka, uparcie dowodzą, że każdy problem można rozwiązać, gdy uwierzymy, że jest to możliwe, gdy dostrzeżemy potrzebę zmiany i gdy obok znajdzie się ktoś, kto zechce udzielić nam wsparcia.

Książka „Pułapki losu” - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf.

Książka posiada 164 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor
Wiesława Szubarga - autor m.in.:
Rozczarowania - okładka książki
Rozczarowania Wiesława Szubarga;
Produkty podobne:
Znaki życia. Tom I - okładka książki
Znaki życia. Tom I Wioletta Milewska
Znaki życia. Tom II - okładka książki
Znaki życia. Tom II Wioletta Milewska
Noc przed festynem - okładka książki
Noc przed festynem Sasa Stanisic