pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem
Tytuł książki:

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem

Autor książki:

Marta Galewska-Kustra

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 28 s.
Wymiar: 135x135 mm
EAN: 9788310134684
ISBN: 978-83-1013-468-4
Data: 2019-04-01
14.56  19.90  5.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pucio wprowadza dzieci w świat mowy!
Na kartach tej małej książeczki znajdziecie swojego ulubionego bohatera wykonującego czynności, które cieszą każdego malucha, a wszystko to w połączeniu z dźwiękami ważnymi dla początków rozwoju mowy: samogłoskami, prostymi sylabami i onomatopejami.

Pucio zaprasza do wspólnej zabawy! Oglądajcie ilustracje i dotykajcie ich, odczytując zapisane na nich dźwięki. Powtarzajcie razem z dzieckiem gesty wykonywane przez Pucia (możecie pomóc maluchowi, kierując jego ręką). Wyraźnie intonujcie i zabarwiajcie emocjonalnie swoje wypowiedzi, bo to zwraca uwagę dziecka i zachęca je do naśladowania.

Więcej wyrażeń dźwiękonaśladowczych, które są ważnym elementem rozwoju mowy, znajdziecie w książce Pucio uczy się mówić.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych Z muchą na luzie ćwiczymy buzie i Pucio uczy się mówić.

 

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić pracę na etacie i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

Książka "Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem" - Marta Galewska-Kustra - oprawa twarda - Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Książka posiada 28 stron i została wydana w 2019 r. Cena 14.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Marta Galewska-Kustra - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Co robi Pucio? - okładka książki

Co robi Pucio?

Marta Galewska-Kustra
Pucio umie opowiadać - okładka książki

Pucio umie opowiadać

Marta Galewska-Kustra
Pucio mówi pierwsze słowa - okładka książki

Pucio mówi pierwsze słowa

Marta Galewska-Kustra
Moje szczęśliwe życie - okładka książki

Moje szczęśliwe życie

Marta Dybulska
Produkty podobne:
Co robi Pucio? - okładka książki

Co robi Pucio?

Marta Galewska-Kustra
Pucio umie opowiadać - okładka książki

Pucio umie opowiadać

Marta Galewska-Kustra