pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Autor książki:

Marta Galewska-Kustra

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 74 s.
Wymiar: 135x135 mm
EAN: 9788310139665
ISBN: 978-83-10-13966-5
Data: 2023-03-07
22.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy!

Czy u Was jest podobnie Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę poćwiczyć – tak jak Pucio! Z jego pomocą pożegnanie z pieluszką będzie o wiele prostsze.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 roku mama małego Krasnala.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki" - Marta Galewska-Kustra - oprawa Twarda - Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Książka posiada 74 stron i została wydana w 2023 r. Cena 22.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.