pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Psychologia poznawcza (+ CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Naukowe PWN
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 740 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301174682
ISBN: 978-83-0117-468-2
Data: 2013-10-29
Cena wydawcy: 79.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Znakomity, aktualny podręcznik do psychologii poznawczej! Nowoczesny podręcznik zarówno w sposobie ujęcia, jak też w obudowie dydaktycznej.

Książka: zapoznaje z podstawowymi problemami, pojęciami i metodami psychologii procesów poznawczych; omawia nie tylkoklasyczne" problemy psychologii poznawczej, ale także najnowsze koncepcje; przedstawia najważniejsze paradygmaty eksperymentalne i ilustruje szczególnie interesujące zjawiska opisami konkretnych badań; pokazuje, że czynności pozornie proste i zrozumiałe (np. czytanie, rozpoznawanie twarzy ludzkiej lub koordynacja czynności jednoczesnych) są kontrolowane przez niezwykle złożony i wyrafinowany mechanizm poznawczy; demistyfikuje uproszczone sądy i pseudoteorie na temat procesów poznawczych człowieka; ukazuje nowe możliwości zastosowania pojęć i metod psychologii poznawczej do analizy wielu zjawisk, zwykle nie rozpatrywanych w tym kontekście, np. zjawisk społecznych lub zaburzeń psychicznych.

Podręcznik przeznaczony jest dla studentów i wykładowców psychologii.

Do książki dołączona jest płyta CD-ROM zawierająca podstawowe eksperymenty i demonstracje zjawisk omawianych w poszczególnych rozdziałach podręcznika.

Książka "Psychologia poznawcza (+ CD)" - Edward Nęcka, Jarosław Orzechowski, Błażej Szymura - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 740 stron i została wydana w 2013 r.