pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Przystań nad Wisłą. Wielkie Litery

Autor książki:

Anna Szczęsna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
EAN: 9788382807493
ISBN: 978-83-8280-749-3
Data: 2023-04-28
62.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Książka wydana w serii Wielkie Litery - w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących.

Tamara Pawlicka ma za sobą trudne dzieciństwo. Osierocona przez matkę, odizolowana od ukochanej babci i wychowywana przez apodyktycznego ojca, dla którego najważniejsze są praca i pieniądze, nie wie, co to radość i beztroska. Podporządkowana ojcu robi wszystko, by spełnić jego oczekiwania. Po jego niespodziewanej śmierci, musi nauczyć się samodzielności. Początkowo uchyla się od podejmowania decyzji, z czasem jednak postanawia nadrobić stracone lata i odnaleźć własną drogę do szczęścia. Opuszcza Warszawę i wyrusza do tajemniczego domu położonego na skarpie. Tamara chce odciąć się od dotychczasowego życia i zacząć od nowa, ale tajemnice z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć.

PRZYSTAŃ NAD WISŁĄ TO HISTORIA O TYM, JAK DZIECIŃSTWO WPŁYWA NA NASZE WYBORY W DOROSŁOŚCI, ALE TEŻ O SILE, KTÓRA DRZEMIE W KAŻDYM Z NAS I POMAGA ZAWALCZYĆ O SPEŁNIENIE MARZEŃ.

Książka "Przystań nad Wisłą. Wielkie Litery" - Anna Szczęsna - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2023 r. Cena 62.32 zł. Zapraszamy na zakupy!