pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Przynęta

Autor książki:

Ann Cleeves

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2021
Ilość stron: 492 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788324175024
ISBN: 978-83-2417-502-4
Data: 2022-01-10
28.32  47.90  19.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

ŚWIATOWY BESTSELLER ZEKRANIZOWANY JAKO SERIAL TELEWIZYJNY!
Seria VERA została zekranizowana z Brendą Blethyn - dwukrotnie nominowaną do Oscara laureatką Złotego Globu i Złotej Palmy - jako serial telewizyjny bijący na świecie rekordy popularności, wielokrotnie emitowany również w Polsce.

VERA to powieści i filmy o niepowtarzalnym nastroju smutku, pustki i samotności. Tu strach trzyma za gardło od pierwszej chwili, a do ostatniej nie sposób odgadnąć, kto zabijał.

Dłużej tego nie zniosę! - Pożegnalne słowa Belli Furness nie pozostawiają wątpliwości: popełniła samobójstwo. Nie udźwignęła ciężaru opieki nad sparaliżowanym mężem, z którym mieszkała samotnie na odludnej farmie wśród pustych wzgórz Northumbrii.

Tylko Rachael Lambert, która wraz z dwiema specjalistkami prowadzi tu badania ekologiczne przed rozpoczęciem budowy nowej kopalni, nie wierzy w oficjalną wersję śmierci przyjaciółki Kilka dni później ginie druga kobieta. Ale tym razem to morderstwo
Do akcji wkracza inspektor Vera Stanhope. Już raz prowadziła tu śledztwo. I wolałaby o nim zapomnieć, ale sprawa sprzed lat ma swój przerażający ciąg dalszy. Wszyscy mogą być w nią zamieszani, każdy ma na sumieniu coś, co chciałby ukryć. Vera musi przenikąć skomplikowaną sieć wzajemnych powiązań i ułożyć prawdę z zagmatwanych życiorysów trzech kobiet, które łączy jedno: każda dobrze zna znaczenie słowa zdrada
Przynęta to niezwykle inteligentnie skonstruowany psychologiczny kryminał z misterną intrygą. Wnikliwy, przekonujący i nieodparcie fascynujący! "The Times"
Vera Stanhope - ze swoją nadwagą, bałaganiarstwem, swoimi słabościami, demonami dzieciństwa i przeszłości - jest wprost rewelacyjna! "The Guardian"
ANN CLEEVES to jedna z najwyżej cenionych brytyjskich autorek kryminałów wydawanych w 23 krajach. Jej powieści odsłaniają sekrety zamkniętej społeczności, a każda ze znakomicie sportretowanych postaci jest odrębną zagadką psychologiczną.

Książka "Przynęta" - Ann Cleeves - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 492 stron i została wydana w 2021 r. Cena 28.32 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]