pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przygody Fryderyki czyli bajki terapeutyczne
Tytuł książki:

Przygody Fryderyki czyli bajki terapeutyczne

Autor książki:

Joanna Brodowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 68 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788371346859
ISBN: 978-83-7134-685-9
Data: 2013-10-24
9.22  11.50  2.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Przygody Fryderyki czyli bajki terapeutyczne - opis książki:

Książka zawiera dziewięć bajek terapeutycznych. Ich głównym zadaniem jest przezwyciężanie i redukowanie lęku u dzieci, a także opowiadanie o znaczeniu emocji w życiu. Sympatyczni bohaterowie bajek przedstawiają różne sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach, z którymi musi zmierzyć się także każde dziecko. Dzięki opowiadaniom maluchom łatwiej będzie opanować strach przed hałasem czy ciemnością. Młodzi czytelnicy dowiedzą się, czym jest cień, tęsknota i melancholia, a także nauczą się posłuszeństwa i odpowiedzialności za innych. Na zakończenie odprężą się i uspokoją przy bajkach relaksacyjnych. Maluchom bajki mogą czytać rodzice lub dziadkowie, a starsze dzieci mogą same wejść w świat przygód Fryderyki.

Maluchom bajki mogą czytać rodzice lub dziadkowie, a starsze dzieci mogą same wejść w świat przygód Fryderyki.

W publikacji znajduje się: 5 bajek terapeutycznych Fizia i Pan Cień Fizia i Pan Hałas Fizia i Pani Ciemność Fizia i Pani Tęsknota Fizia i Pani Melancholia - bajka o śmierci 2 bajki edukacyjne Żabka Amelka i skutki nieposłuszeństwa Żabka Amelka i odpowiedzialność za innych 2 bajki relaksacyjne Mała Czerwona Skrzynka Kotka w białych pantofelkach

Książka "Przygody Fryderyki czyli bajki terapeutyczne" - Joanna Brodowska - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 68 stron i została wydana w 2013 r. Cena 9.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]