pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Przychodzę z nieba!
książka:

Przychodzę z nieba!

Dane szczegółowe:
Wydawca: Apostolicum
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
EAN: 9788370315207
ISBN: 978-83-7031-520-7
Data: 2019-07-01
Cena wydawcy: 12.00 złpozycja niedostępna

Przychodzę z nieba! - ks. Stanisław Chabiński SAC - opis książki:

Dlaczego dzieci Maryja właśnie dzieci wybrała na świadków swych objawień i powierników Bożych tajemnic. Dziecięce serca są czyste, proste, zdolne do głębokiej wiary, która otwiera je na Boga. Dlatego dzieci gotowe są z ufnością przyjąć Jego słowa i całym sercem odpowiedzieć na łaskę. Są gotowe do wielkich poświęceń - aż po męczeństwo.

Dziecięce modlitwy mają wielką moc. Włożyć w ręce dzieci różaniec, to dać im potężną broń przeciw złu. Anioł Pokoju powiedział fatimskim pastuszkom: Serca Jezusa i Maryi słuchają uważnie waszych słów i próśb. Modlitwy niewinnych serc są potężne przed tronem Boga, szczególnie wtedy, gdy zanoszone są za pośrednictwem Matki Bożej.

Z radością prezentujmy Państwu książkę "Przychodzę z nieba" autorstwa ks. Stanisława Chabińskiego z ilustracjami Heleny Sawickiej. Napisaną prostym, przystępnym dla dzieci językiem, nie tylko zapozna je z treścią fatimskiego orędzia, ale również ukaże, jak można je wypełniać.

Mamy nadzieję, że książka ta będzie dla dzieci cenną pomocą w nawiązaniu bliskiego kontaktu z Matką Bożą i ich błogosławionymi rówieśnikami z Fatimy.

Książka „Przychodzę z nieba!” - oprawa miękka - Wydawnictwo Apostolicum.

Książka posiada 64 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Przychodzę z nieba!"