pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Przetrwać noc

Autor książki:

Krzysztof P. Łabenda

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 252 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788379007417
ISBN: 978-83-7900-741-7
Data: 2017-04-19
27.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Przetrwać noc" jest opowieścią złożoną z dwu części: "Czarna perła" i "Pęczek konwalii".

W dość znacznym stopniu jest kontynuacją wydanej wcześniej książki tego autora pt. "Kleszcz". Zarówno w jednej, jak i drugiej, czytelnik trafia w czasy, kiedy to Polską rządzi niepodzielnie jedna partia: Pobożni i Sprawiedliwi. W praktyce zaś władzę absolutną i despotyczną sprawuje Naczelnik Państwa - Mirosław Warszawski. Polska Pobożnych i Sprawiedliwych to kraj wyznaniowy, w którym służby specjalne, a szczególnie opisane wcześniej w "Kleszczu" - Oddziały Wzmożonego Wspierania Prawa, kontrolują wszystkich, wszystko i zawsze. W takiej rzeczywistości przychodzi żyć bohaterkom "Przetrwać noc" - Grażynie i Gracji (późniejszej Bożenie). Obie poznajemy w chwili, gdy poświęcają się służbie Bogu w zakonie. To siostra Gracja "złowiła" Grażynę i sprawiła, że ta wstąpiła do klasztoru. Obie też zakon opuszczają, dochodząc do wniosku, że życie jakie tam mają wieść do końca swoich dni, jest nie dla nich.

Znajdziemy tu całkiem zgrabnie napisane wątki kryminalne, dobrze poprowadzoną analizę psychologiczną postaci, doznania miłosne przyprawione wyważoną erotyką, a wszystko to zamknięte w ramy political fiction.

Książka "Przetrwać noc" - Krzysztof P. Łabenda - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 252 stron i została wydana w 2017 r. Cena 27.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.