pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Przesilenie. Droga do siebie, kiedy przytłacza cię świat

Autor książki:

Katherine May

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 135x208 mm
EAN: 9788324077571
ISBN: 978-83-2407-757-1
Data: 2022-10-26
35.09  44.99  9.9 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Życie - prawdziwe życie - ma teksturę i ładunek elektryczny
Debiutancka książka autorki bestsellerowego Zimowania Przesilenie to moment w życiu, kiedy czujemy, że tego, co nas spotyka, jest po prostu zbyt wiele. Zmagamy się z nadmiarem bodźców i zadań do wykonania, żyjemy w nieustannym pędzie
Najmniejszy drobiazg może wtedy wyprowadzić z równowagi, a dotyk drugiej osoby - nawet tej najbliższej - jest nie do wytrzymania. Z takimi problemami boryka się Katherine May. Aby nabrać dystansu do swoich trudności, wyrusza w drogę słynnym szlakiem South West Coast Path wzdłuż wybrzeża Wielkiej Brytanii. Stawiając stopy na trudnej, wyboistej ścieżce, zaczyna rozumieć, skąd bierze się jej poczucie niedopasowania. Przypadkowo wysłuchana audycja radiowa inspiruje ją do postawienia sobie pytania: może jest w spektrum autyzmu Jej życie ulega przewartościowaniu.

Katherine pozwala sobie na to, by być po prostu inna, zamiast bez końca zastanawiać się, czy jest nieczuła, arogancka, dziwna. Pokonując kolejne etapy szlaku, odnajduje drogę do samej siebie. Opowieść będąca afirmacją życia w czystej postaci. Pomaga zaprowadzić ład w naszych niespokojnych umysłach. Ta książka jest jak przyjaciółka, która towarzyszy w drodze do odkrywania siebie i z troską wspiera w samoakceptacji. Uczy, jak odnaleźć własny rytm i w pełni mu się poddać, zamiast dopasowywać się do życia, jakie odpowiada innym.

To intymna, a jednocześnie niezwykle uniwersalna historia dla wszystkich, którzy czasem czują się trochę dziwni. Podróż do zrozumienia swojego nietypowego umysłu prowadzi ją przez 1014 kilometrów ścieżek południowo-zachodniego wybrzeża Anglii, przez nieznośny deszcz, przystanki na poprawiające nastrójpiwo cytrynowe i wewnętrzne krajobrazy, które, dzięki Bogu, nie dostosowują się do narzucanych przez innych granic. Orion Magazine Podobnie jak w bestsellerowym Zimowaniu dbałość o szczegóły i poetycki język Katherine May skłaniają do zatrzymania się i zastanowienia. Autorka, dzieląc się swoimi doświadczeniami, zaprasza czytelników do przyjrzenia się własnym przeżyciom. Book Page Pięknie opowiedziana, smagana wiatrem historia. Raynor Winn, autorka Słonych ścieżek

Książka "Przesilenie. Droga do siebie, kiedy przytłacza cię świat" - Katherine May - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.09 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]