pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przepisy ruchu drogowego z ilustrowanym komentarzem
Tytuł książki:

Przepisy ruchu drogowego z ilustrowanym komentarzem

Autor książki:

Zbigniew Drexler

Dane szczegółowe:
Wydawca: Grupa IMAGE
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 530 s.
Wymiar: 140x195 mm
EAN: 9788364917424
ISBN: 978-83-6491-742-4
Data: 2019-04-04
76.53  99.00  22.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Przepisy ruchu drogowego z ilustrowanym komentarzem - Zbigniew Drexler - opis książki:

Spośród przepisów "Kodeksu drogowego", składającego się z wielotematycznej ustawy - Prawo o ruchu drogowym i dziesiątków rozporządzeń wykonawczych, w niniejszej publikacji zamieszczono te, które są przedmiotem największego zainteresowania milionów osób kierujących pojazdami, a także pieszych - czyli zawarte w ustawie zasady ruchu, porządku i bezpieczeństwa na drogach oraz ściśle z nimi związane przepisy dotyczące znaków i sygnałów drogowych. Przepisy te, obejmujące wyciąg ze wspomnianej ustawy (dział I i II) oraz kompletne rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych, opatrzono praktycznym, przystępnym komentarzem, uzupełnionym w niektórych miejscach rysunkami ułatwiającymi zrozumienie i zapamiętanie nie zawsze jasno sformułowanych norm prawnych. Przytoczono też wybrane przepisy ustawy o kierujących pojazdami oraz inne związane z komentowanymi przepisami, np. z ustawy o drogach publicznych lub niektórych rozporządzeń, zwłaszcza dotyczących pojazdów.

Wszystkie znaki i sygnały drogowe są zamieszczone w części II książki, a ponadto, dla łatwości posługiwania się tekstem ustawy i komentarzami do niej, niektóre znaki są powtórzone w odnośnych miejscach w części I książki, zapobiegając tym konieczności wyszukiwania ich w rozporządzeniu.

Książka „Przepisy ruchu drogowego z ilustrowanym komentarzem” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Grupa IMAGE. Książka posiada 530 stron i została wydana w 2019 r. Cena 76.53 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Przepisy ruchu drogowego z ilustrowanym komentarzem"
Produkty podobne: