pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji, wiary i mocy
Tytuł książki:

Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji, wiary i mocy

Autor książki:

John Eldredge

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374827812
ISBN: 978-83-7482-781-2
Data: 2016-11-02
26.54  34.90  8.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Każdy wierzący staje w jakimś momencie życia przed niepokojącym pytaniem: dlaczego jedne modlitwy działają, a inne nie? Skoro Bóg jest miłosierny i wszechmocny, powinniśmy poprosić go o pomoc i w spokoju czekać na upragniony skutek. Co jednak, gdy ów skutek nie nadchodzi? Czy robimy coś źle? Może Bóg już nas nie słucha? Czyżby słuchał tylko wybranych? W tej sytuacji łatwo o zwątpienie i rezygnację z modlitwy.

A przecież Bóg chce relacji z każdym z nas. Prawdziwej, opartej na miłości i zaufaniu relacji - nie wydawania poleceń. Pan jest absolutnie zachwycony naszymi próbami modlitwy - wzywa nas też jednak, abyśmy zmierzali ku dojrzałości, co wiąże się również z zanoszeniem bardziej dojrzałych modlitw.

Oparta na osobistym doświadczeniu i wnikliwej interpretacji Pisma Świętego książka Johna Eldredge a to znakomity przewodnik w drodze do dojrzałej modlitwy. Autor przypomina, że modlitwa to coś więcej niż lista życzeń - to głęboka zażyłość z Bogiem. Przekonuje, że dzięki naszej modlitwie świat może się zmienić i że wszyscy jesteśmy zaproszeni do tego, by zobaczyć potęgę Bożego działania.

Przenosić góry to inspirująca, pełna praktycznych wskazówek pomoc dla chrześcijanina, który pragnie modlić się jak autentyczny uczeń Jezusa. Dzięki niej dowie się, jak doświadczyć pełni i mocy różnych rodzajów modlitwy, między innymi o uzdrowienie, interwencyjnej, konsekracyjnej czy obronnej lub poczuć intymną bliskość dzięki modlitwie Pismem Świętym, modlitwie serca i słuchania.

"Do czasu, aż nauczymy się modlić, nawet nie mamy pojęcia, jak ogromne zmiany są możliwe. Może my także będziemy kłaść kres suszom i pożarom." [fragment książki]
John Eldredge - amerykański pisarz chrześcijański, doradca i wykładowca, autor wielu bestselerowych książek, między innymi Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy.

Książka "Przenosić góry. Modlitwa pełna pasji, wiary i mocy" - John Eldredge - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2016 r. Cena 26.54 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
John Eldredge - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Piękny Banita - okładka książki

Piękny Banita

John Eldredge
Droga dzikiego serca - okładka książki

Droga dzikiego serca

John Eldredge
Nie bój się, wierz tylko! - okładka książki

Nie bój się, wierz tylko!

o. Józef Witko OFM
Produkty podobne:
Józef - człowiek, który prowadzi - okładka książki

Józef - człowiek, który prowadzi do Boga

Olinto Crespi, Fausto Negri
Nie bój się, wierz tylko! - okładka książki

Nie bój się, wierz tylko!

o. Józef Witko OFM