pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą Medytacji. Życie i dziedzictwo...
Tytuł książki:

Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą Medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji

Autor książki:

Wojciech Filaber

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 142 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788379000425
ISBN: 978-83-7900-042-5
Data: 2013-06-27
24.00  34.90  10.9 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
W jaki sposób odnaleźć prawdę dotyczącą prawdziwej natury własnej egzystencji Jak zauważyć to, czego nie można dostrzec gołym okiem W jaki sposób rozpoznać otaczającą nas iluzję Ta książka jest wspaniałą pozycją dla osób szukających dogłębnej wiedzy dotyczącej korzyści, jakie medytacja oferuje i dla tych, których zwyczajnie interesuje medytacja. Ta książka została napisana dla osób zaglądających na co dzień do własnego wnętrza w celu odnalezienia swojej prawdziwej natury. Otwórz ją, a ogarnie Cię wewnętrzny spokój.

Autor, Wojciech Filaber, mieszka obecnie w Londynie. Po raz pierwszy wyjechał w podróż do Tajlandii w 2004 roku i zainteresował się Buddyzmem. Od tego czasu jego życie poświęcone było pracy nad własnym rozwojem wewnętrznym i duchowym. Wojciech ukończył studia z psychologii na Middlesex University w północnej części Londynu i w trakcie studiów zainteresował się zdrowiem umysłowym i medytacją. Ponieważ miał on możliwość obserwacji, jak również czerpał nauki od największych mistrzów medytacji, nabył cenne doświadczenie dotyczące tego, w jaki sposób pozostać w łączności z własnym wnętrzem. Wojciech ma nadzieję, że czytając tę książkę zachęcisz siebie do głębszego zapoznania się z naukami, które Ci wielcy mistrzowie oferują i przy okazji zachęcisz siebie do stosowania medytacji w codziennym życiu.

Książka "Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą Medytacji. Życie i dziedzictwo największych mistrzów medytacji" - Wojciech Filaber - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 142 stron i została wydana w 2013 r. Cena 24.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Przemień siebie i własne wnętrze za pomocą Medytacji. Życie i dziedzictwo..."
Wojciech Filaber - autor m.in.:
Produkty podobne:
Zmiana świadomości - okładka książki
Zmiana świadomości... Alina Lużyńska
Inżynieria wnętrza. Z joginem po - okładka książki
Inżynieria wnętrza. Z joginem po radość życia Jaggi Sadhguru, Jerzy Bokłażec