pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Przeklęci. Tom 2. Serce ognia

Autor książki:

Meredith Wild, Angel Payne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366967502
ISBN: 978-83-6696-750-2
Data: 2021-09-14
26.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Światło i mrok, dobro i zło. I walka o miłość, która zwycięży wszystko.

Profesor Maximus Kane nie może dłużej ukrywać uczucia do swojej oszałamiającej, tajemniczej uczennicy, Kary Valari. Jednak poddanie się pragnieniom niesie ze sobą konsekwencje gorsze niż tylko naruszenie kodeksu postępowania Uniwersytetu Alameda. Kara przeciwstawiła się własnemu przeznaczeniu. Teraz piekło się o nią upomina.

To sytuacja bez wyjścia, dopóki nie zostanie ujawniony sekret pochodzenia Maximusa.

Pomimo wszystkich wątpliwości i obaw mężczyzna musi przyjąć pomoc swojego enigmatycznego ojca, co oznacza pogodzenie się z dziedzictwem i przynależnością do dziwnego świata bogów i demonów. Ponieważ gdzieś w tym świecie - w tajemnicach okrywających przeszłość Maksimusa - ukryty jest klucz do uratowania Kary. A nic nie jest ważniejsze od ocalenia jej życia i ognia jej serca.

Niespodziewanego sojusznika profesor i uczennica znajdują w osobie matki Kary. Pod okiem światowej prasy Veronica opracowuje plan ochrony swojej córki, robiąc to, w czym jest najlepsza - rzuca na sprawę światło reflektorów. Czy bohaterom uda się kupić sobie czas i oślepić wrogów sławą Kary? A może nowa para Hollywood i łącząca ją zakazana miłość przyciągnie uwagę niewłaściwych osób?

Książka "Przeklęci. Tom 2. Serce ognia" - Meredith Wild, Angel Payne - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.