pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Prowincja pełna złudzeń
Tytuł książki:

Prowincja pełna złudzeń

Autor książki:

Katarzyna Enerlich

Dane szczegółowe:
Wydawca: MG
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 149x219 mm
EAN: 9788377793244
ISBN: 978-83-7779-324-4
Data: 2015-10-07
24.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Prowincja pełna złudzeń - opis książki:

Życie pełne złudzeń. Może właśnie po to czasami załamuje się w nim światło, byśmy na ekranie naszych marzeń zobaczyli tęczę?
Złudzenia bywają czasem siłą. Na tym polega niezwykłość tego świata, że w tym, co z pozoru błahe, efemeryczne i nietrwałe, znajdujemy na koniec oparcie dla następnych dni. Bohaterka kolejnego tomu powieści Katarzyny Enerlich już wie, że ma prawo do szczęścia, jak każdy z nas. Postanawia tym razem o to szczęście walczyć sama; nie zdając się już na łaskawe sploty wydarzeń.

Wypełniona bolesnymi doświadczeniami, przekonuje się, że to, co przeżyła, jest w rezultacie jej siłą. Dzięki temu potrafi więcej rozumieć i więcej widzieć - bo po to właśnie w naszym życiu istnieją życiowe zakręty. Sztuka jogi, którą od lat uprawia, sprawia, że otwiera się na nowe życie i nowe myślenie. Horyzonty jej odczuwania poszerzają się, dzięki czemu zaczyna żyć coraz piękniej.

Ludmiła pisze kolejne książki, Baba Joga przyciąga wartościowych ludzi, a życie na prowincji staje się coraz pełniejsze i bardziej harmonijne.

To wszystko pomoże jej w odnalezieniu miłości prawdziwej i dojrzałej, lecz trudnej do zdobycia. Jednak to, na co się długo czeka, smakuje najlepiej...

Książka "Prowincja pełna złudzeń" - Katarzyna Enerlich - oprawa miękka - Wydawnictwo MG. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2015 r. Cena 24.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]