pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Protektor

Autor książki:

Conn Iggulden

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 456 s.
Wymiar: 132x202 mm
EAN: 9788381886789
ISBN: 978-83-8188-678-9
Data: 2023-02-06
34.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Drugi tom Ateńczyka - nowego cyklu autora bestsellerowych powieści o Juliuszu Cezarze z serii Imperator oraz Sokoła spartańskiego! Wojna szaleje. Wróg się zbliża. Kto ocali Ateny Temistokles jako archont sprawuje władzę w Atenach. Z różnych powodów nie cieszy się powszechnym poparciem. Przeciwnicy nie mogą jednak zakwestionować jego zwycięstw na polu bitwy i... przemyślności w wodzeniu Persów za nos. Król Kserkses już raz spalił Ateny. Teraz znowu zagraża miastu i całej Grecji. Temistokles się nie poddaje: prowadzi polityczną grę, by umocnić swoją pozycję, a jednocześnie potwierdza swą wartość jako wojownik. Jego wrogowie są liczni, sojusznicy mu nie ufają, a Persowie próbują przekupić, ale historię piszą śmiałkowie A Grecja musi znaleźć obrońcę - lub upaść. Książka absolutnie doskonała. Podczas lektury nie sposób się powstrzymać od obgryzania paznokci.

- The Times

Iggulden stanowi klasę sam dla siebie, jeśli chodzi o epicką powieść historyczną. Daily Mirror Przemyślne intrygi i wartka akcja.

- Robert Fabbri

Błyskotliwa i przejmująca dreszczem.

- Daily Express

Książka "Protektor" - Conn Iggulden - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 456 stron i została wydana w 2023 r. Cena 34.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.