pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Proroctwo sióstr. Tom 3. Krąg ognia

Autor książki:

Michelle Zink

Dane szczegółowe:
Wydawca: Telbit
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788362252831
ISBN: 978-83-62252-83-1
Data: 2012-03-12
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Trzeci tom mrocznej, niezwykle intrygującej trylogii.

HISTORYCZNE PROROCTWO ROZDZIELA DWIE SIOSTRY - UOSOBIENIE DOBRA I WCIELENIE ZŁA... KTÓRA Z NICH ZWYCIĘŻY Determinacja Lii Milthorpe jest silniejsza niż kiedykolwiek. Pozostało niewiele czasu na podróż śladem ostatnich tajemnic proroctwa, które od wieków kładzie się cieniem na losy kolejnych pokoleń sióstr. U kresu drogi czeka Lię konfrontacja z przeznaczeniem i ostateczna walka z samą sobą. By jednak mieć w niej jakąkolwiek szansę, musi zbliżyć się do Alice - bliźniaczki, którą przepowiednia uczyniła jej największym wrogiem...

Są rzeczy, do których każda z sióstr chce mieć wyłączne prawo. I wyzwania, które mogą zniszczyć je obie. Złączone więzami krwi, lecz rozdzielone przez proroctwo, bliźniaczki Lia i Alice muszą sobie zaufać - albo zginą... Wstrząsająca tragedia, rozgrywająca się w świecie zaklęć, pogańskich świąt i powikłanych relacji rodzinnych.

Publishers Weekly Przykuwająca uwagę opowieść przenosząca czytelnika w inny wymiar.

Booklist MICHELLE ZINK mieszka w Nowym Jorku, ma czworo dzieci. Pomysł na trzyczęściową powieść o historycznej przepowiedni zrodził się z jej wielkiej fascynacji dawnymi mitami i legendami. Pierwszy tom trylogii, Proroctwo sióstr, znalazł się na liście dziesięciu najlepszych debiutów roku 2009 opracowanej przez prestiżowe czasopismo ,,Booklist. Chicago Public Library oraz New York Public Library rekomendowały powieść jako jedną z najwybitniejszych książek dla młodzieży.

Książka "Proroctwo sióstr. Tom 3. Krąg ognia" - Michelle Zink - oprawa miękka - Wydawnictwo Telbit. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2012 r.