pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Promyk nadziei. Wielkie Litery

Autor książki:

Renata Kosin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
EAN: 9788381956710
ISBN: 978-83-8195-671-0
Data: 2021-08-03
56.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Historia często zatacza koło i bywa dobrą nauczycielką.

Mimo upływu lat, stary dom w Przytulisku wciąż jest siedzibą i sercem rodu Śmiałowskich. Przechowywane są tam wspomnienia o przodkach, z poszanowaniem tego, co pozostawili po sobie dla przyszłych pokoleń.

Współcześni potomkowie podlaskich szlachciców podążają własnymi ścieżkami, niekiedy naśladując bezwiednie swoich poprzedników. Dokonują podobnych wyborów.

W ten oto sposób Daniel Brave przywraca dawną świetność stadninie hrabiego Brzostowickiego, nie zapominając o tym, kim był dla jego prababki. Kostka, jako godna potomkini Valentina Pommiera, w najlepszy możliwy sposób wykorzystuje odziedziczony po nim talent. Rozalia Śmiałowska, śladem doktor Kasi Lipki, odbywa staż w warszawskim szpitalu położniczym.

Natomiast w dawnym dworze Śmiałowskich od czasu do czasu słychać terkot kołowrotka Arachny, wprawianego w ruch rękoma równie silnych kobiet. Z kolei na skraju Boguduchów, w drewnianej chatce zamieszkuje zielarka nazywana Złą, mimo że w sobie ma tylko dobro, jak niegdyś babka Małgorzata.

Książka "Promyk nadziei. Wielkie Litery" - Renata Kosin - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2021 r. Cena 56.93 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]