pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Prokurator

Dane szczegółowe:
Wydawca: Akurat
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788328709287
Data: 2017-11-13
24.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Trzydziestoletnia niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo jako błyskotliwa adwokatka odnosiła sukcesy na sali sądowej. Teraz jednak fortuna przestała jej sprzyjać nie dość że przyłapała męża na zdradzie to musiała również podjąć się prowadzenia sprawy groźnego bandyty Szarego. Co gorsza Szary jest jej przyrodnim bratem z którym od dawna nie miała i nie chciała mieć nic do czynienia.

Wydarzenia ostatnich tygodni postanawia odreagować w dyskotece. Po raz pierwszy w życiu ma ochotę zachować się nieodpowiedzialnie i udaje się jej to aż za bardzo. Ląduje w mieszkaniu Łukasza którego dopiero co poznała na parkiecie. Po niesamowitych miłosnych uniesieniach zaspokojona seksualnie ale skacowana moralnie ukradkiem wraca do domu. Zaledwie kilka godzin później przekonuje się że pech upodobał ją sobie na dobre facet na jedną noc okazuje się prokuratorem prowadzącym sprawę jej przyrodniego brata. Jakby tego było mało wszystko wskazuje na to że pozasłużbowe kontakty Kingi i Łukasza nie ograniczą się do jednego gorącego spotkania

OSTRY SEKS OSTRY JĘZYK OSTRA AKCJA. JESZCZE ŻADNA NOWA GWIAZDA NIE EKSPLODOWAŁA Z TAKĄ SIŁĄ NA FIRMAMENCIE POLSKIEGO KRYMINAŁU.

Czytają Laura Breszka i Mateusz Król
Czas nagrania 7 godz. 35 min.

Audiobook „Prokurator” - oprawa twarda - Wydawca: Akurat. Cena 24.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.